GRY
 
 

Cyrkowa Parada Madagaskar we Wrocławiu

13.07.2012r., godz.13.00 W cyrkowym otoczeniu, tak rzadko widzianym w miastach oraz wśród bohaterów animacji, każdy z uczestników będzie mógł przenieść się w niezwykły świat filmu pełen klaunów, żonglerów i …

Madagaskar, parada
Parada we Wrocławiu odbędzie się 13 lipca (piątek). Wyruszy z pod Hali Stulecia o godz. 13.00.

Przejdzie Mostem Zwierzynieckim w stronę Pasażu Grunwaldzkiego. Parada rozpocznie się od powitania i zachęcenia do zabawy zgromadzonych uczestników. Następnie, przy dźwiękach muzyki „Wyginam śmiało ciało”, przejdzie przez wyznaczone ulice. Paradę otwierać będą szczudlarze, żonglerzy, którzy będą aktywnie zachęcać zgromadzonych, jak i przechodniów do zabawy. Za nimi jechać będzie, specjalnie stworzona na tę okoliczność, cyrkowa platforma, na której oprócz animatora zagrzewającego do zabawy będą 3 postacie bohaterów filmu: Alex i dwa pingwiny. Platforma ma prawie 3 metry szerokości i 7 metrów długości. Ostatnim elementem parady, który powinien trwać ok. 3 godziny (pod Pasażem Grunwaldzkim), będą m.in. konkursy, zabawy i liczne atrakcje, nie tylko dla dzieci. Rodzice wraz z dziećmi będą mogli np. uczestniczyć w warsztatach cyrkowych. Nie zabraknie też czasu na robienie zdjęć w towarzystwie głównych bohaterów filmu. Pod Pasażem Grunwaldzkim na uczestników, czekać będzie również wyjątkowa atrakcja: balony helowe w postaci lwa Alexa, hipopotamicy Glorii, zebry Marty’ego i dwóch pingwinów (wielkość największego balonu to: długość 6 m, wysokość 3,6 m, szerokość przy rozłożonych rękach 5 m). Balony szybować będą kilka metrów nad ziemią. Wydarzenie organizowane jest przez dystrybutora filmu UIP i AIM Media. Impreza nie ma charakteru stricte komercyjnego i uczestnictwo w niej będzie całkowicie bezpłatne. Jesteśmy przekonani, że parady, które zawita do wybranych miast Polski przyciągną setki mieszkańców i turystów, którzy będą chcieli spędzić czas z filmowymi bohaterami na tym niecodziennym i ciekawym wydarzeniu ulicznym. A wyjątkowa zabawa i atrakcje na długo zostaną w ich pamięci.

 „Madagaskar 3” to kolejna część jednej z najbardziej popularnych serii komedii animowanych, która polską premierę będzie miała 3 sierpnia. Lwa Alexa, zebry Marty’ego, żyrafy Melmana, hipopotamicy Glorii, pingwinów i króla Juliana nie trzeba przedstawiać. Dla tych, którzy nie mogą doczekać się kinowej premiery tego animowanego hitu, dystrybutor przygotował nie lada atrakcje. Przez cztery kolejne tygodnie, w sześciu miastach Polski (Warszawie, Gdyni, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Poznaniu), można będzie dołączyć do niezwykle barwnej i widowiskowej parady cyrkowej. Ideą parad jest zaktywizowanie do wspólnej, letniej zabawy całych rodzin.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj