GRY
 
 

„Cyrkowy Dzień Dziecka” w Muzeum Plakatu w Wilanowie

3.06.2012r., godz.12.00-16.00 Muzeum Plakatu w Wilanowie zaprasza dzieci wraz z rodzicami na „Cyrkowy Dzień Dziecka”.

muzeum plakatu w willanowie
Impreza towarzyszy premierze książki dla dzieci pt. „Cyrk”, wydanej z okazji 23. Międzynarodowego Biennale Plakatu.
 
Muzeum Plakatu w Wilanowie i Wydawnictwo Dwie Siostry zapraszają dzieci w wieku 5–10 lat na warsztaty plastyczne towarzyszące premierze książki „Cyrk”, skierowanej do małych i dużych czytelników. Publikacja, przygotowana z okazji 23. Międzynarodowego Biennale Plakatu, zawiera piękne ilustracje plakatów cyrkowych z kolekcji Muzeum Plakatu. Z tej okazji dorośli i dzieci będą mogli uczestniczyć w warsztatach typografii i tworzenia plakatu, którym towarzyszyć będą pokazy żonglerskie. Razem z artystami – Grażką Lange oraz Aleksandrą i Danielem Mizielińskimi – dzieci stworzą magiczny, kolorowy cyrk Trampolina, pełen klaunów, akrobatów i iluzjonistów.
 
Przebieg imprezy:
12:00–14:00
 „Plakatowy zawrót głowy!”
Hektolitry farby, wielkie arkusze papieru, nieokiełznana dziecięca wyobraźnia i twórczy rozmach – czy trzeba czegoś więcej, by powstały niezwykłe cyrkowe plakaty? Oczywiście że nie, zwłaszcza gdy zajęcia prowadzą Aleksandra i Daniel Mizielińscy.
 
14:00–14:30
 Pokaz kuglarski w wykonaniu duetu prawdziwych cyrkowców.
 
14:30–16:00
 „C jak cyrk” – warsztaty ze sztukmistrzynią typografii Grażką Lange to jedyna okazja, by choć na chwilę zamienić się w... literę alfabetu! 
 
Muzeum Plakatu w Wilanowie
ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16

 
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj