GRY
 
 

CZARY-MARY eksperymenty

16:00 - 17:00, 08-04-2011 (piątek). Rozwijanie ciekawości dzieci, zachęcanie ich do badania i zadawania pytań to główne cele dydaktyczne zajęć tego cyklu.

logo
fot. tamika.pl
Pokazywanie świata najmłodszym daje wiele radości. Jednak w równej mierze satysfakcjonujące jest wspieranie dzieci w ich rozwoju emocjonalnym.
Nasze spotkania pomagają najmłodszym m.in. uwierzyć we własne siły, nie przejmować się porażką, wyrażać emocje.
W trakcie przeprowadzania doświadczeń dzieci zadają wiele pytań. Nie dostają na nie gotowych odpowiedzi; razem porównujemy, sprawdzamy, zastanawiamy się, co by było gdyby i... dzieci same znajdują odpowiedź lub... zapominają, czego szukały znajdując w trakcie rozmowy inspiracje do nowych, i co bardzo cenne, własnych działań. W ten sposób uczą się, że mogą czerpać satysfakcję z szukania odpowiedzi i rozwiązywania problemów, co stymuluje ich rozwój poznawczy.
Przeprowadzanie eksperymentów przeplatane jest aktywnościami plastycznymi, ruchowymi lub werbalnymi, które są bezpośrednio związane z tematem zajęć.

Nasza propozycja:
Na koniec cyklu organizujemy spotkanie z rodzicami młodych naukowców. Dzieci będą mogły przedstawić swoje ulubione eksperymenty i razem z dorosłymi przeprowadzić nowe.

Informacje pod numerem 502 395 627
Możesz dokonać rezerwacji również: na miejscu w lokalu telefonicznie pod numerem: 502 395 627 lub 515 185 059 mailowo: rezerwacje@tamika.pl

więcej »
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj