GRY
 
 

Co zrobić, gdy nie ma miejsca w żłobku - czat z rządowym ekspertem

Zapraszamy na czat online na naszym profilu na Facebooku z rządowymi ekspertami! Pytajcie o żłobki, klubiki dziecięce, dziennych opiekunów, zatrudnianie niani - o wszystko związane z opieką nad malutkim dzieckiem.

zaproszenie na czat na facebooku babyyonline.pl
fot. materiały prasowe

Masz malutkie dziecko i nie ma dla niego miejsca w żłobku? A może w gminie, w której mieszkasz nie ma żłobka? Albo nic nie wiesz o tzw. opiekunie dziennym? Może zastanawiasz się, czy jest sens legalnie zatrudniać nianię? Co jej to da, jakich Ty musisz dopełnić obowiązków? Czy masz prawo założyć klub dzienny dla dzieci i na tym zarabiać?
Wszystkie te pytania (i wieeele innych) możesz zadać na czacie, który specjalnie dla ciebie organizujemy wspólnie z ekspertami rządowymi.

Jak wziąć udział w czacie?

  • Polub teraz nasz profil na Facebooku, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś.
  • Zarezerwuj sobie czas w czwartek, 29 maja między godz. 11 a 12.
  • Około godz. 11 wejdź na nasz profil.
  • Kiedy zacznie się czat, będziesz mogła zadawać pytania, wpisując je jako komentarz pod postem.
  • Na wszystkie pytania zadanie między godziną 11 a 12 odpowie ekspert, Mariola Falecka z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.
Redakcja poleca: Będzie więcej żłobków na uczelniach
Macierzyństwo nie musi oznaczać końca nauki. W ramach programu „Maluch na uczelni” w 2015 r. prawie 11 mln zł zostanie przeznaczonych na stworzenie miejsc opieki dla dzieci tych rodziców, którzy studiują lub są pracownikami naukowymi.
Doładuj
Przeładuj