GRY
 
 

Mama ma nowego przyjaciela

Ma na imię smartfon lub tablet. W czym jest nieoceniony? W kontakcie z internetem, którego pragnie większość młodych mam. Zobacz, czego szukają w sieci.

mama w sieci, tablet, smarfon, mama korzysta z urządzeń mobilnych
fot. Fotolia
To nie przy telewizji śniadaniowej odpoczywają dziś młode mamy. Większość z nich najchętniej zagląda do internetu – wynika z analizy przeprowadzonej przez organizację marketingową McCann Worldgroup. Mamy korzystają z sieci nie tylko wtedy, gdy zajmują się w domu dzieckiem, ale także po powrocie z urlopów macierzyńskich i wychowawczych do pracy. Komputer stacjonarny i laptop zeszły na drugi plan. Dla młodych mam liczą się urządzenia mobilne. Nic dziwnego – smartfon czy tablet zawsze można mieć przy sobie. 
 

Co mamy robią w internecie?

  • Szukają informacji o zdrowiu – zaglądają do internetu przed wizytą lekarską i po niej. Doktor Google nie zawsze jednak może rozwiać ich wszystkie wątpliwości. 
  • Kupują – nie tylko ubranka dla dziecka czy jedzenie. W sieci można też taniej kupować leki
  • Oglądają telewizję i filmy – gdy dziecko zaśnie albo jest zajęte zabawą, wystarczy sięgnąć po smartfon, by obejrzeć ulubiony program.
  • Zaglądają na Facebooka – aby wymieniać się poglądami o wychowaniu dzieci, znaleźć wsparcie wśród innych rodziców albo fachowe porady.
  • Odstresowują się – smarfon i tablet umożliwiają relaks przy muzyce, grach czy korzystanie z czatu. 
  • Umilają czas sobie i dziecku – np. ściągając darmowe aplikacje o pielęgnacji i wychowywaniu dziecka, wyszukujące atrakcje w pobliżu miejsca zamieszkania lub kołysanki dla malucha.

ZOBACZ TEŻ: Chcesz testować najnowsze produkty dla dzieci i rodziców? Dołącz się do naszej facebookowej grupy Rodzice Testują #BabyonlieRT

 
Redakcja poleca: #BabyonlineRT – zapamiętaj ten hasztag!
Dlaczego? Bo będzie o nim głośno! Zobacz relację z konferencji Babyonline Rodzice Testują.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami