Małgorzata Rozenek urodziła dziecko
fot. screen/Instagram m_rozenek

Z OSTATNIEJ CHWILI: Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła – dziecko jest już na świecie!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami! Wiemy, jakiej płci jest maleństwo i jak czuje się mama i maleństwo.
Agnieszka Majchrzak
Małgorzata Rozenek urodziła dziecko
fot. screen/Instagram m_rozenek
To pierwsze wspólne dziecko małżeństwa Małgorzaty Rozenek z Radosławem Majdanem. Gwiazda „Perfekcyjnej Pani Domu" ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, zaś dla byłego piłkarza Radosława Majdana będzie to debiut w roli taty. Ciąża Małgosi była jedną z najbardziej medialnych ciąż ostatnich lat.

To chłopiec!

Małgorzata urodziła synka w jednej z prywatnych warszawskich klinik. Poród odbył się przez cesarskie cięcie, o czym już wcześniej informował Radosław Majdan. Gwiazda stacji TVN od wielu lat zmaga się z dużą wadą wzroku, co jest wskazaniem do wykonania cesarskiego cięcia. W narodzinach dziecka towarzyszył żonie jego tata.

"Poród przebiegł szybko i bez żadnych problemów. Małgosia i jej syn czują się bardzo dobrze" – powiedział mamotoja.pl menadżer gwiazdy Wiktor Krajewski.
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Emocjonujący poród

Od kilku dni media i fani pary z niecierpliwością wyczekiwali informacji o tym, że maleństwo jest już na świecie. Wiadomo, że Małgosia miała wyznaczony poród na początek czerwca i że była już kilka dni po jego terminie. Para też podgrzewała emocje. We wtorkowy wieczór na Instagramie Rozenek pojawił się post informujący o tym, że wraz z mężem właśnie udają się do szpitala.

"Przyszedł czas... ruszamy w jedną z najważniejszych podróży naszego życia 💕 Trzymajcie kciuki 🍀"  wzruszająco  napisała mama.
 

Wyprawka dla dziecka Rozenek

Jak każda przyszła mama ostatnie tygodnie ciąży Rozenek poświęciła przygotowaniom do porodu i powitaniu w domu maleństwa. Na Instagramie mogliśmy podziwiać wyprawkę dla dziecka celebrytki oraz w jakim kolorze urządziła pokój synka i jakie wybrała do niego meble i akcesoria. Pokazała także kołyskę dla synka.

Małgorzata wybrała dla synka bardzo stylowy kosz Mojżesza, którego podobne propozycje przygotowałyśmy też dla was:

 
 

Upragnione dziecko Majdana jest już na świecie

Synek Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana to ich upragnione dziecko, o którego poczęcie metodą in vitro starali się aż przez trzy lata. Małgorzata nigdy nie ukrywała, że w jej przypadku jedynie in vitro było szansą na biologiczne macierzyństwo. Jej synowie z pierwszego małżeństwa przyszli na świat również dzięki tej metodzie.

Zapewnia, że nie ustąpi w staraniach, aby in vitro było powszechną i refundowaną procedurą leczenia niepłodności. "Nigdy nie odpuszczę. Uważam, że to moja misja na życie" - powiedziała.

Redakcja mamotoja.pl składa parze wielkie gratulacje. Życzymy całej rodzinie dużo zdrowia i szczęścia!

Źródło: Instagram, party.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy