GRY
 
 

Czerwony Kapturek w Teatrze Rampa

19, 20.09.2011r., godz. 10.00 i 12.00 Teatr RAMPA zaprasza na spektakl dla dzieci w wieku 3 - 8 lat w wykonaniu Kompanii Teatr z Lublina.

wydarzenia

Przedstawienie „Czerwony Kapturek” powstało z inspiracji pomysłem aktorów bielskiego Teatru Lalek Banialuka, proponuje młodym widzom zabawę w inscenizację dobrze znanej bajki, w oparciu o tekst Jana Brzechwy, a przy okazji oswaja z umownością teatru, z aktorskimi żartami i przebierankami.

Spektakl skierowany jest głównie do bardzo młodej publiczności, Częstokroć jednak na widowni zasiada także publiczność dorosła – bawiąc się podczas spektaklu równie dobrze jak dzieci. 

Spektakl grany jest przez trzech aktorów w planie żywym i lalkowym. Scenografia i lalki wykonane są z wikliny. Aktorzy akompaniują sobie na żywo a sprawnie prowadzone przez aktorów reakcje widowni nieodmiennie towarzyszą spektaklowi i potęgują jego rytm.
reżyseria zespołowa 
scenografia: Tomasz Bułhak 
występują: Witold Mazurkiewicz, Jarosław Tomica, Michał Zgiet

Teatr otrzymał nagrodę za zespołową kreacje aktorską na Łomżyńskich Spotkaniach Teatru w Walizce, oraz wyróżnienie podczas Biennale Teatrów Lalkowych we Florencji. Tomasz Bułhak za scenografie 
do spektaklu otrzymał nagrodę podczas Małych Zderzeń Teatralnych 
w Kłodzku.

Bilety do nabycia w kasie Teatru Rampa, ul. Kołowa 20
tel: 22 679 89 76

więcej »

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj