GRY
 
 

Czterolatka w pełnym makijażu - co o tym sądzicie? (FILM)

Pudruje nosek, nakłada złote cienie, spryskuje włosy lakierem, używa prostownicy… Tylko po co?

4-latka w makijażu
fot. Instragram @lou_flores
Mała dziewczynka w pełnym makijażu? Internet jest pełen takich materiałów.
Na koncie @lou_flores na Instagramie –  oprócz zdjęć omdlewających dorosłych piękności z długimi rzęsami i obowiązkowym dziubkiem – można znaleźć filmiki z 4-letnią dziewczynką, która robi sobie makijaż i wymyślne fryzury.

Zobacz także: Zdjęcia dziecka w sieci. Jak je zabezpieczyć?
 


Dziewczynka najwyraźniej świetnie się bawi i nie wygląda na to, by ktokolwiek zmuszał ją do występów przed kamerą. Nam się jednak te filmiki nie podobają, bo wolimy, gdy dziecko wygląda i zachowuje się jak dziecko.

Wielu internautów jest podobnego zdania.
– "Matki wariują przez swoje niespełnione marzenia i niszczą dzieciństwo dzieciom"  , "Takie profile to istny raj dla pedofili ", "Robi mi się niedobrze, kiedy patrzę na te zdjęcia! (...) Przecież to dziecko będzie mieć zniszczoną cerę i włosy zanim zacznie wchodzić w okres dojrzewania!",
– komentują internautki na facebookowym profilu strony wizaz.pl.

Są i tacy, którym te filmy się podobają:  "Jeśli jest to formą zabawy i sprawia jej to frajdę, to czym to się różni od zabawy w piaskownicy? Bez przesady"  –  napisała jedna z komentujących osób.

A jakie jest Twoje zdanie? Pozwoliłabyś córeczce zrobić pełny makijaż i wystąpić w takim filmie?  Czekamy na Twój komentarz.

Zobacz także:
Co matki zamieszczają w sieci?

 
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj