GRY
 
 

Lewandowscy spodziewają się dziecka?

Choć Anna i Robert Lewandowscy są małżeństwem już od ponad roku, to nie zostali jeszcze rodzicami. Czy w tym roku sportowcy powitają na świecie swoje pierwsze dziecko?

Anna i Robert Lewandowscy
fot. ONS.pl

Ona – mistrzyni karate i trenerka fitness, która swoją pasją i zaangażowaniem zaraża tysiące Polek, on – jeden z najlepszych polskich piłkarzy. Anna i Robert Lewandowscy tworzą parę doskonałą. Poznali się w 2007 roku na wyjeździe integracyjnym dla studentów Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Od tego czasu ich miłość kwitła, a w 2013 roku stanęli razem na ślubnym kobiercu. Oboje są u szczytu sławy, a ich dobra passa trwa nadal. Popularność nie uderzyła im jednak do głowy, na swój sukces zapracowali sami i nie spoczęli na laurach – nadal ciężko trenują, udzielają się też charytatywnie i pomagają innym.

Choć od ślubu Ani i Roberta minęło półtora roku, to para nie ma jeszcze dziecka. Ostatnio jednak Anna Lewandowska ogłosiła w Internecie: „Kochani, będziemy mieli dziecko”. Czy jedna z najpopularniejszych polskich par spodziewa się potomka? Niestety jeszcze nie teraz. Zdanie wypowiedziane przez Annę Lewandowską odnosi się do kolejnej kampanii charytatywnej, w którą zaangażowało się znane małżeństwo. Komu tym razem pomogą sportowcy?
 
Więcej na temat nowej akcji charytatywnej Anny i Roberta Lewandowskich przeczytasz  w magazynie Viva! (1/467)

Redakcja poleca: Ania Lewandowska podpowiada jak ćwiczyć w ciąży – film
Jakie ćwiczenia w ciąży są bezpieczne, a jakie nie? Swoje sposoby na ból pleców w ciąży i wzmocnienie organizmu zdradza Ania Lewandowska, trenerka osobista – obejrzyj film!

Ocena (2 oceny)

5.5
Doładuj
Przeładuj