Dlaczego zmieniliśmy nazwę na Mamotoja.pl? [WIDEO]

Lubiłaś zaglądać na portal Babyonline.pl? Mamotoja.pl to to samo przyjazne miejsce! Pełne ciepłego wsparcia i porad dotyczących ciąży, porodu i rozwoju dziecka. Po co nam była zmiana nazwy? Zobacz film, kulisy tej decyzji zdradzają nasze redaktorki!
Jeśli – jak wiele młodych mam – wstukując znajomy adres Babyonline.pl wylądowałaś ostatnio na Mamotoja.pl, to... dobrze trafiłaś! Nasz portal ma teraz nową nazwę, ale treści i przede wszystkim – ogromna sympatia do polskich kobiet, pozostały te same, a nawet wciąż rosną :-) Po co więc ta zmiana nazwy? Zobacz to na naszym filmie!

Babyonline.pl to teraz Mamotoja.pl

To właśnie redaktorki pism parentingowych „Mamo, To Ja”, „Twoje Dziecko”, „Będę Mamą” i „Przedszkolak” przez lata tworzyły wspólnie z dziennikarkami Babyonline.pl artykuły na ten portal. Postanowiliśmy więc objąć wszystkie nasze siły także wspólną nazwą i postawiliśmy na najsilniejszą, najbardziej rozpoznawalną i najbardziej lubianą markę: Mamo, To Ja. Tak powstało Mamotoja.pl!

Redaktorki zdradzają powody zmiany nazwy na MamoToJa.pl

Karolina, Weronika i Milena opowiedzą o powodach, dla których wolą pracować pod szyldem najpopularniejszego pisma dla młodych rodziców. Uwaga, to nie zawsze będą poważne i rozsądne argumenty, ale za to bardzo prawdziwe. Jeśli kochałaś Babyonline, teraz na pewno pokochasz i Mamotoja, bo zmieniliśmy się dla ciebie!

Zobacz też: 10 najlepszych narzędzi i kalkulatorów na Mamotoja.pl
 
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Dzień Ojca - już w niedzielę!

Jakim jesteś tatą?