Fatima Carrion Alfonso
fot. Fatima Carrion Alfonso

Czy ciążowy brzuszek może być jeszcze piękniejszy?

Zobacz absolutnie cudowne zdjęcia kobiet w ciąży, których ciała zamieniły się w prawdziwe dzieła sztuki.
Ewa Podleśna-Ślusarczyk
Fatima Carrion Alfonso
fot. Fatima Carrion Alfonso
Ciało kobiety w czasie ciąży zmienia się w nieprawdopodobny sposób. Każda z nas, z dumą nosi przed sobą brzuszek,  w którym mieszka sobie spokojnie nasz ukochany skarb. 

Hiszpańska malarka Fatima Carrion Alfonso, postanowiła wykorzystać ten niezwykły czas w życiu kobiety i wykonać malunki na brzuchach przyszłych mam. Efekty przerosły oczekiwania wszystkich. Dotychczas zgłosiło się już ponad 200 kobiet, a lista oczekujących jest naprawdę długa. 

Każda mama sama podejmuje decyzję, jaki malunek ma się znaleźć na jej brzuszku. Jedynym ograniczeniem ma być to, by rysunek odnosił się do jej postrzegania macierzyństwa. Pomysłowość ciężarnych jest nieograniczona, mamy więc naprawdę niezwykłe zdjęcia. Zobaczcie same!Fatima, jak twierdzi, uwielbia malować kobiece ciała, gdyż przyszłe mamy relaksują się wtedy i nawiązują świetny kontakt ze swoim dzieckiem.

Niektóre mamy postanowiły w ten sposób powiedzieć swoim bliskim i znajomym, że spodziewają się dziecka. Takie zdjęcie wysłane im, będzie z pewnością piękną niespodzianką. - Osobiście lubię malować kobiety w zaawansowanej ciąży.- mówi Fatima.- 6-8 miesiąc jest do tego najlepszy, gdyż mama czuje się dobrze, a brzuszek jest już na tyle duży, by pomieścić naprawdę spore arcydzieło. Coraz częściej pojawiają się jednak mamy w 2-3 miesiącu, które za pomocą malunku, chcą obwieścić wszystkim swoje szczęście. Wtedy oczywiście także to robię. - dodaje malarka.


A co Wy namalowałybyście na swoim brzuszku?
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy