GRY
 
 

Czy dziecko może niezauważone wyjść z domu? Tym dzieciom się to udało!

Czy dwulatka może uciec z domu? O dzieciach uciekających z domu z pewnością nie raz słyszałaś, ale o dwulatce i jej młodszym rodzeństwie spacerujących samotnie po ulicach, pewnie nie. Głupota? A czy ty zawsze zamykasz na noc drzwi wejściowe do domu?

Dwulatka z młodszym rodzeństwem uciekła z domu

Czy dwulatka może uciec z domu? 

Tej się to udało. Mała dziewczynka postanowiła zabrać swoje rodzeństwo na poranny spacer. Dzieci wyszły z domu o godzinie 6.00 rano i spacerowały po ulicach chińskiego miasta Qiantan. Ich mama nie zauważyła zniknięcia dzieci, bo spała.
Dzieci trzymają w rekach lizaki, które dostały od właściciela pobliskiego sklepu. Gdy spotkał maluchy na ulicy, uznał, że są tak "słodkie", że dał im lizaki. Dziwne, że zamiast osładzać życie maluchów, nie wezwał od razu policji.
Przerażona matka, gdy tylko zorientowała się, że w domu nie ma dzieci, udała się na policję. Policjanci na szczęście znaleźli maluchy. 

Niewiarygodne?
Ostatnio syn moje sąsiadki dokonał podobnego wyczynu. Nie był on zbuntowanym dwulatkiem, lecz zerówkowiczem, który wstał przed rodzicami i uznając, że jest już właściwa pora, wyszedł z domu i poszedł do szkoły. Na szczęście posiadał telefon, na który zadzwoniła przerażona matka zaraz po przebudzeniu.

A ty zawsze pamiętasz o zamknięciu drzwi wejściowych na noc? Napisz w komentarzu.

Zobacz też:
Na bunt 2-latka terapia "matka". Działa cuda!
 
Redakcja poleca: Jak wybrać fotelik samochodowy dla starszego dziecka?
Wielu rodziców zastanawia się, co powinni wziąć pod uwagę przy wyborze fotelika dla dziecka. Czy ty też masz ten problem? Jeżeli twoja odpowiedz jest tiwerdząca, obejrzyj film i dowiedz się jak dobrać fotelik dla starszego dziecka.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj