Małgorzata Rozenek-Majdan o szczepieniach na COVID
fot. Instagram/m_rozenek

Czy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ZASZCZEPIĄ się na COVID-19? Podjęli decyzję!

Gwiazdorska para wyznała, co sądzi na temat szczepień na koronawirusa, a także opowiedziała o własnych doświadczeniach z chorobą.
Aleksandra Zaborowska
Małgorzata Rozenek-Majdan o szczepieniach na COVID
fot. Instagram/m_rozenek
W październiku media obiegła informacja o tym, że Radosław Majdan jest hospitalizowany z powodu ciężkiego przebiegu COVID-19. Piłkarz opowiedział później, że jego samopoczucie było wyjątkowo złe, on sam czuł się bardzo osłabiony, czuł rozrywający ból głowy i nie był w stanie nawet samodzielnie się wykąpać.

Był to niewątpliwie bardzo stresujący czas dla jego żony Małgorzaty, która przechodziła w tym czasie kwarantannę z trójką dzieci - w tym malutkim Henrykiem. Celebrytka po raz pierwszy przyznała, że ona także przechodziła wtedy COVID-19, jednak jej objawy były dużo lżejsze.

Majdanowie o szczepieniach na COVID-19

„Szczepienia budzą kontrowersje i jestem tego świadoma, ale razem z Radosławem podjęliśmy decyzję, że jeżeli będzie możliwość zaszczepienia się na Covid, zrobimy to. Mimo że jeszcze mamy przeciwciała. Chcemy jednak mieć świadomość, że zrobiliśmy wszystko, aby sytuacja nie powtórzyła się” - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan portalowi Pudelek.pl

Gwiazda opowiedziała także o swoich własnych doświadczeniach z chorobą: „Przestrzegaliśmy wszystkich zasad kwarantanny. Oczywiście był to stresujący moment, bo Radosław trafił wtedy do szpitala. Ja sama na szczęście przeszłam to łagodnie. Najważniejsze, że dziś wszyscy jesteśmy zdrowi. Zachowujemy wszystkich reguły, m.in. w miejscach publicznych nosimy maseczki”.
 
Źródło: Pudelek

Zobacz też:
Redakcja poleca: Nie szczepisz dziecka? Jesteś ostatni w kolejce do przedszkola! Dobry pomysł? [WIDEO]
Dlaczego należy szczepić dzieci? Zobacz, wypowiedź eksperta - prof. Alicja Chybicka, pediatra i przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Dzieci.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy