GRY
 
 

"Byłam tak zaskoczona, że nie zdążyłam nawet powstrzymać tej kobiety!"

Całowanie dzieci w usta jest zarezerwowane dla najbliższych. Dlaczego nieznajoma złamała tę zasadę? 

Nixon całowanie dziecka w usta
fot. screen/Baby Nixon/essentialbaby

Pewne czynności zarezerwowane są tylko dla rodziców...

O tej zaskakującej historii opowiedziała babcia 9 - miesięcznego chłopca, Linda. Razem z wnukiem Nixonem wybrała się do pobliskiej kawiarni, by chwilę odpocząć. Z opowieści wynika, że do jej stolika podeszła obca kobieta, której spodobało się dziecko. Po chwili zabawy z maluchem, nieznajoma miała rzekomo powiedzieć, że zanim wyjdzie, musi koniecznie go pocałować i zanim babcia zdążyła w ogóle zareagować, kobieta nachyliła się i pocałowała dziecko prosto w usta.

Czytaj: 5 powodów by nie całować dziecka w usta

Ludzie w kawiarni byli w szoku, podobnie jak ja. Nie zdążyłam nawet zareagować. - relacjonowała babcia. - Ja nigdy nie całuję wnuka w usta. Rodzice Nixona często to robią, ale na pewno nie pozwoliliby na to obcej osobie! Nawet nie chcę myśleć, na co mogła ta kobieta być chora! - martwi się Linda.

Redakcja poleca: Miejsca, które bardzo lubią dzieci i...zarazki [WIDEO]
Są bardziej brudne niż publiczne toalety. Chcesz chronić dziecko przed groźnymi bakteriami? Poznaj 11 miejsc i przedmiotów uwielbianych przez dzieci, na których czai się mnóstwo zarazków.

"Nie mogą pojąć dlaczego to zrobiła!"

Dlaczego obca kobieta zachowała się w ten sposób wobec małego dziecka? Czy naprawdę nie zdawała sobie sprawy, że jej zachowanie zostanie odebrane negatywnie? Mało tego, że nie całuje się czyichś dzieci w usta, co może spowodować przeniesienie różnych bakterii (niegroźnych dla osób dorosłych, a stanowiących zagrożenie dla młodego organizmu), to jeszcze, jest to wkroczenie w bardzo intymną strefę maluszka, który nie jest w stanie obronić się.

- Ta kobieta opuściła kawiarnię zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć. Byłam zaskoczona, jednak od razu wzięłam mokre chusteczki i przemyłam dziecku usta. Nie mam jednak pewności, czy ta kobieta była zdrowa. Nie mogę się pogodzić z tym, że obca osoba zachowała się tak skandalicznie i nieodpowiedzialnie! - opowiada wstrząśnięta babcia.

Czy Ty pozwoliłabyś obcej osobie pocałować swoje dziecko w usta?

Czytaj także:
"Moje dziecko mogło umrzeć przez całusa" - ostrzega mama

źródło: essentialbaby.com.au

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj