GRY
 
 

Czy ona wygląda, jakby urodziła 4 dzieci w 5 lat?

Te zdjęcia obiegły cały świat. Zobacz niesamowite, bo prawdziwe zdjęcia młodej mamy, która dokumentowała swoje kolejne ciąże na fotografiach. Sprawdź, jak wygląda po porodzie 4 dzieci w niewielkim odstępie czasu.

Zastanawiasz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży i po niej? Nie ma jednej reguły, którą możemy zastosować do wszystkich. Jednym kobietom udaje się zrzucić większość ciążowych kilogramów w kilka tygodni po porodzie, inne walczą z nadwagą latami.

Joanna Venditti przed pierwszą ciążą przywiązywała dużą wagę do wyglądu. Była młoda, atrakcyjna, wysportowana. Kiedy ciążowe kilogramy przybywały w coraz większym tempie, postanowiła dokumentować zmiany swojego ciała na fotografiach. Obecnie ma 32 lata i jest mamą pięcioletniego chłopca, czteroletniej dziewczynki oraz siedmiomiesięcznych bliźniąt. Nie ukrywa zmian swojego ciała, które "przynosiły" kolejne ciąże. Wręcz przeciwnie, dzieli się zdjęciami na swoim blogu, by pokazać mamom, że każdy etap macierzyństwa może dodawać kobiecie blasku.

Zobacz też: Modelka, która w 8. miesiącu ciąży prawie nie ma brzucha
Zobacz też: Księżna Kate w ósmym miesiącu ciąży. Już nie ukrywa większego brzuszka
Redakcja poleca: Dlaczego stylistka Zosia Ślotała prowadzi blog o … macierzyństwie?
Stylistka przyznała, że na początku swej ciąży nic nie wiedziała o sprawach związanych z macierzyństwem takich jak np. wyprawka dla dziecka. Sprawdź, jak Zosia Ślotała przygotowuje się do narodzin pierwszego dziecka.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami