Czy Rozenek ma rację? Chce pozwać Ilonę Łepkowską!
fot. instagram/m_rozenek

Rozenek chce pozwać Ilonę Łepkowską za nazwanie Henia „słupem reklamowym"! Ma rację?

Ostatnio Ilona Łepkowska ostro skrytykowała Małgorzatę Rozenek za robienie z dziecka „słupa reklamowego”. Historia ma ciąg dalszy i niewykluczone, że skończy się w sądzie.
Joanna  Biegaj
Czy Rozenek ma rację? Chce pozwać Ilonę Łepkowską!
fot. instagram/m_rozenek
Małgosia Rozenek wraz z mężem niedawno powitali na świecie swoje dziecko - małego Henia. Oboje nie kryją radości z tego powodu, przyznają też, że są w niego bardzo wpatrzeni. Małgosia często pokazuje w sieci swoje życie prywatne – męża, dzieci, dom, ale również np. proces swojego odchudzania, dzieli się też wspomnieniami z dzieciństwa. Dla niektórych jest to przekraczanie pewnych granic, tak uważa np. Ilona Łepkowska. 

Gosia skrytykowana przez Łepkowską

„Pierwsza dama polskich seriali”, jak jest nazywana Łepkowska, publicznie skrytykowała poczynania żony Radka Majdana. Poddała krytyce zachowanie „perfekcyjnej pani domu”, zastanawiając się, czy tak częste pokazywanie dzieci i zarabianie na tym jest... rozsądne.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W taką pogodę nie zapominamy o nakryciu głowy 😜☀️ miłego dnia 💚

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Redakcja poleca: 5 przykazań: tak wychowasz zdrowe i szczęśliwe dziecko [WIDEO]
To, jak zajmujesz się niemowlęciem, ma wpływ na to, na jakiego człowieka wyrośnie. Jeśli chcesz, żeby dobrze się rozwijało, unikaj tych 5 błędów.

Reakcja Małgorzaty

Małgosia nie zostawiła słów Ilony Łepkowskiej bez odpowiedzi. Zapowiedziała też, że nigdy nie pozwoli krzywdzić swoich dzieci. „Jestem przekonana, że pani Ilona przekroczyła wszelkie granice. Każdy ma prawo wypowiadać się na nasz temat. Jednak nikt nie ma prawa atakować naszych dzieci. Nie wolno krzywdzić dzieci. Nigdy na to nie pozwolę” - powiedziała Małgosia. 

Tym samym, podobno Małgorzata chce wytoczyć proces Ilonie Łepkowskiej, a jej prawnicy są już w gotowości.

[pisownia cytatów oryg. - przyp. red.]

Źródło: se.pl

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy