Sylwia Bomba uwielbia być mamą Antosi. Chce mieć więcej dzieci? [WIDEO]

Celebrytka lubi pokazywać w sieci, jak spędza czas z prawie 2-letnią córką. Dziewczynka ewidentnie jest jej oczkiem w głowie. Skoro Sylwia Bomba tak dobrze czuje się w roli mamy, czy że chciałaby, żeby jej rodzina jeszcze bardziej się powiększyła? Odpowiedź zaskakuje!
Sylwia Bomba, uczestniczka programu „Gogglebox. Przed Telewizorem”, jest mamą Antosi, która przyszła na świat w grudniu 2018 roku. Celebrytka przyznaje, że otrzymuje od fanów dużo wiadomości z radami, że dziewczynka powinna mieć rodzeństwo. Czy posłucha tych głosów i zdecyduje się na kolejne dziecko? Jej odpowiedź jest kategoryczna i… nie taka, jakiej wielu pytających oczekuje.

Czy Sylwia Bomba chce mieć kolejne dziecko?

Gwiazda w rozmowie z reporterką Party.pl potwierdziła to, co już nieraz mówiła na temat jej planów związanych z macierzyństwem. Otóż zdecydowanie nie zamierza mieć więcej dzieci. Jej przekonanie nie wynika z tego, że bycie mamą nie spełnia jej oczekiwań, wręcz przeciwnie, ale już dawno temu postanowiła, że będzie mieć tylko jedno dziecko. Przyznała otwarcie: „Ja od zawsze, będąc nawet młodą dziewczyną, wiedziałam, że będę miała jedno dziecko i nawet nie wyobrażam sobie posiadania drugiego dziecka”.

Fani uważają, że celebrytka powinna dać córce rodzeństwo

Sylwia Bomba zdaje sobie sprawę z tego, że jej decyzja nie wszystkim się podoba. Często jest wręcz za nią krytykowana. „Bardzo wiele osób pisze mi, że Antosia powinna mieć rodzeństwo” – zwierzyła się. Celebrytka nie zamierza jednak uginać się pod tego typu naciskami internautów. Przyznała, że Antosia jest jej całkowitym spełnieniem marzeń. „Pozostanę przy jednej sztuce” – skwitowała.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba 💣 (@sylwiabomba)

Duża rodzina nie jest gwarantem świetnych relacji

„Mam wrażenie, że jak się ma prawdziwych przyjaciół, to lepiej się na tym w życiu wychodzi, niż jak się ma rodzinę liczną” – powiedziała Sylwia Bomba i dodała, że zawsze będzie doradzać Antosi, że jeśli chce mieć bliskich sobie ludzi, to niech znajduje przyjaciół.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba 💣 (@sylwiabomba)Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 0 na 0 głos

Zobacz także

Popularne tematy