GRY
 
 

Czy tata może pomóc karmiącej piersią mamie?

Wiadomo, mężczyzna nie nakarmi piersią dziecka. Czy może jednak jakoś pomóc? Zobaczcie same :-)

tata pomaga karmiącej mamie
fot. Fotolia
Karmienie piersią zarezerwowane jest tylko dla kobiet. Nasi partnerzy na niewiele mogą nam się przydać. Chyba, że wykonają za nas zupełnie inną pracę...

Już same współuczestnictwo w karmieniu, będzie dla każdej mamy miłą odmianą. Zazwyczaj dzieje się tak,  że gdy dziecko jest głodne, wszyscy zostawiają nas w spokoju, by nie przeszkadzać maleństwu i nas nie krępować. Tyle że gdy karmienie zajmuje nam 20, 30, czy 40 minut, spędzamy ten czas z dala od innych i w tym czasie nie możemy robić nic... oprócz karmienia.

"Prawdziwa miłość!"

Ten mężczyzna okazał się  na tyle wyjątkowy, że jego partnerka postanowiła pochwalić się nim w mediach społecznościowych. Dlaczego? Te zdjęcie chyba wszystko wyjaśnia :-) Banalne? Może i tak, ale ilu znacie facetów, którzy podjęliby się tego zadania?


fot. Breastfeeding Mama Talk
Zachwycona faktem,  że jej partner sam, bez proszenia o to, postanowił pomóc jej z ułożeniem i wysuszeniem włosów, podzieliła się  swoją radością z innymi. Odzew był natychmiastowy, bo okazało się,  że mężczyźni są naprawdę wspaniałomyślni dla swoich ciężarnych i karmiących kobiet. Golenie nóg, masowanie, obcinanie paznokci, a nawet malowanie ich – okazuje się nie być niczym nowym dla panów. Dla ukochanej kobiety, są w stanie zrobić naprawdę wiele.

A Twojemu partnerowi zdarzyło się kiedyś zrobić dla Ciebie coś wyjątkowego?

Przeczytaj także:
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 3
Zobacz, jak karmić dziecko w pozycji spod pachy.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj