Anna Kournikova Enrique Iglesias
fot. Instagram.com/@annakournikova /@enriqueiglesias

Fani mają dowody, że bliźniaki Iglesiasa urodziła surogatka!

Pojawiły się przypuszczenia, że dzieci Anny Kournikovej i Engrique Iglesiasa zostały urodzone przez surogatkę. Czy to prawda?
Anna Kournikova Enrique Iglesias
fot. Instagram.com/@annakournikova /@enriqueiglesias
Enrique Iglesias i Anna Kurnikova niedawno powitali na świecie dwójkę dzieci – córeczkę i syna. Dziewczynka i chłopiec otrzymali imiona Lucy i Nicholas. W przeciwieństwie do celebrytów, którzy chętnie dzielą się tego typu informacjami, ciąża tenisistki utrzymana była w całkowitej tajemnicy.

Afera wokół bliźniąt

Bliźniaki Iglesiasa i Kournikovej pojawiły się na świecie w miniony weekend. Pisaliśmy o tym w poprzednim artykule. Na Instagramie świeżo upieczonej mamy znalazło się zdjęcie Anny Kurnikovej na łódce z wymownym podpisem, że nie potrzeba było nakładać żadnego filtra, aby pokazać jak jest ładnie.
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Czy Kournikova rzeczywiście była w ciąży?

Jeszcze w czerwcu Anna Kournikova publikowała na swoim profilu społecznościowym filmiki z treningów. Widać na nich było wysportowany brzuszek sportsmenki. W sierpniu natomiast Kournikova zaczęła ukrywać brzuszek, a w następnych miesiącach zupełnie przestała zamieszczać zdjęcia całej sylwetki. Tenisistka nie publikowała ani fotografii przedstawiających ją w pełnej krasie, ani filmików z treningów.
 

Fani błyskawicznie wyłapali te nieścisłości - po przejrzeniu zdjęć tenisistki z ostatnich kilku miesięcy nie ma ani śladu rosnącego brzuszka. Stąd spekulacje, że dzieci pary zostały urodzone przez surogatkę.
Może adoptowała? Na pewno urodziła surogatka - zastanawiali się internauci.

Wielu celebrytów otwarcie przyznaje się do wynajęcia matki zastępczej. Tak było w przypadku Cristiano Ronaldo, którego syn oraz bliźnięta, to dzieci wynajętych surogatek. Dopiero czwarte dziecko urodziła piłkarzowi jego obecna partnerka, Georgina Rodriguez. Czy Enrique Iglesias i Anna Kurnikova rozwieją podejrzenia swoich fanów? A może je potwierdzą? 

Czy wy też uważacie, że przypuszczenia są słuszne? Piszcie w komentarzach!

Źródło: pudelek.pl​

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy