GRY
 
 

Czy Widawska wróci do pracy

Aktorka Daria Widawska dochodzi do siebie po ciężkiej chorobie. Czy zdąży nabrać sił, by wystąpić w trzeciej serii „39 i pół”?

fot. ONS
W sylwestra Darię przewieziono ze szpitala zakaźnego do szpitala przy ulicy Banacha. Tam przeszła operację. Teraz dochodzi do zdrowia na oddziale chirurgii. Cały czas są z nią bliscy.

Ostatnie święta były pechowe dla Darii Widawskiej (31 l.). Aktorka straciła przytomność i trafiła do szpitala zakaźnego w Warszawie z podejrzeniem sepsy. Na szczęście diagnoza okazała się nietrafiona, a Daria po kilku dniach odzyskała przytomność. Lekarze znaleźli jednak w jej organizmie rzadko spotykaną bakterię. W sylwestra aktorka przeszła operację i wciąż jest pod opieką lekarzy. Z każdym dniem czuje się lepiej, ale czy na tyle, by zagrać w trzeciej serii „39 i pół”? Zdjęcia ruszają pod koniec stycznia. Jak dowiedziało się „Party”, producenci serialu, jeśli będzie to konieczne, najpierw nakręcą sceny, w których Widawska nie występuje. Będą czekać na Darię tak długo, jak będzie trzeba.        

Mąż sprostał wyzwaniu

Operator Michał Jarosiński udowodnił, że Daria może na niego liczyć w najtrudniejszych sytuacjach. Odwiedzał żonę kilka razy dziennie w szpitalu, a do tego zajmował się domem i synkiem.


Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj