Konkurs Jestem mamą
fot. Adobe Stock

Czy wiesz, jak rozwija się maluch? Rozwiąż nasz quiz z nagrodami!

Od kiedy na świecie jest z tobą maluszek, wiele się zmieniło, prawda? Każdego dnia uczycie się siebie wzajemnie, poznajecie nieznany dotąd świat i rozwijacie się. W tyle głowy zapewne masz myśl, że cudownie jest dostarczać dziecku nie tylko rozrywki, ale w zabawie przemycać wiedzę. Pomożemy ci w tym! Rozwiąż nasz quiz dotyczący rozwoju dziecka, odpowiedz na pytanie konkursowe i odbierz nagrody w postaci fantastycznych zabawek!
Konkurs Jestem mamą
fot. Adobe Stock
Ulubione momenty spędzane z maluchem to... może wspólne, leniwe poranki? Wieczorne czytanie przed snem? A może zabawa? To ona zwłaszcza jest kluczem do łączenia przyjemności z nauką Jak się bawić? Niestety, konkretna odpowiedź na to pytanie nie istnieje. Ale istnieją zabawki, które pomocne będą w pisaniu różnych scenariuszy. Możesz je wygrać w naszym konkursie! Napisz o „waszych” chwilach i odbierz niezwykłe nagrody.

Niezwykli przyjaciele zabawy

Jak zatem bawić się z dzieckiem? Często, różnie i… z użyciem zabawek pomagających maluchowi się rozwijać. Wspierają motorykę małą, wyobraźnię, umiejętności werbalne.
Jeśli rozwiążecie nasz quiz dotyczący rozwoju dziecka, w wasze ręce może trafić czarno-biała mata edukacyjna Tiny Love, jedna z dwóch mówiących piłek K's Kids lub któryś z bohaterów serii Mali Odkrywcy Wonder Buddies!

Mali Odkrywcy Wonder Buddies wielokrotnie nagradzanej firmy Tiny Love to seria niezwykle wyjątkowych zabawek. Dzięki inteligentnym czujnikom każda z nich jest interaktywna i reaguje na to, co robi z nią dziecko. Lew Leonardo, Myszka Coco i Królik Thomas dostosowane są do wielkości dłoni dziecka i jego zdolności motorycznych. Taki przyjaciel zdziała cuda dla rozwoju twojego malucha!
WIĘCEJ O MAŁYCH ODKRYWCACH MOŻESZ PRZECZYTAĆ >>>TUTAJ

Mówiąca Piłka 2w1 K's Kids pomoże każdemu maluszkowi w nauce alfabetu oraz liczenia od 1 do 10. Jest różnokolorowa i wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału, dzięki czemu wspaniale nadaje się do zabaw sportowych.
Jak działa? Wystarczy rzucić piłkę do dziecka, aby usłyszeć wydobywający się z niej dźwięk cyferki. Gdy maluch odrzuci piłkę do ciebie, również usłyszycie cyferkę. Zabawkę można przełączyć w tryb nauki literek oraz innych, zaskakujących dźwięków! Podczas takiej zabawy maluch nie tylko będzie się uczył, ale rozwinie koordynację ruchową oraz motorykę dużą. Na rynku dostępna jest także wersja anglojęzyczna zabawki!

Czarno-biała mata Tiny Love wspiera rozwój dziecka w dobrym stylu. Dwa kontrastowe kolory przełamane pojedynczymi dodatkami w innych barwach stymulują zmysł wzroku. Ale to nie wszystko! Mata jest duża i zapewnia miejsce na to, by swobodnie i bezpiecznie ćwiczyć wszystkie partie ciała. Wyposażona jest w mnóstwo elementów, które zaciekawiają dziecko i zachęcają je do ruchu, m.in. miękką pluszową chmurę, błyszczące satynowe wstążki, angażujący domek a ku-ku, szeleszczącą gwiazdkę, gryzak w kształcie gwiazdki i bezpieczne lusterko. Można z niej korzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz, np. w ogrodzie czy na plaży, gdzie stanie się kolorowym placykiem zabaw. I co najfajniejsze – rośnie wraz z maluchem! Po odpięciu pałąków sprawdzi się jako swego rodzaju „kocyk” podczas bardziej rozbudowanej zabawy.
Redakcja poleca: Reakcje dziecka na nową opiekunkę - film
Jak dziecko może zareagować na nową osobę, która ma sprawować nad nim opiekę? Obserwuj malucha. Odmienne i dziwne zachowanie dziecka może być sygnałem, że nie czuje się dobrze w obecności nowej osoby.

Nagrody czekają!

Aby odebrać jedną z wyjątkowych nagród, wystarczy rozwiązać quiz dotyczący rozwoju dziecka i napisać nam o swoich ulubionych momentach spędzanych z maluchem.
Może będzie to zabawa właśnie? Albo wspólne spacery po lesie? A może kąpielowe rytuały? Napisz nam o „waszych momentach” i zyskaj szansę zdobycia jednej z niezwykłych nagród.
Powodzenia!Artykuł powstał z udziałem Marko
Oceń artykuł

Ocena 6 na 12 głosy

Zobacz także

Popularne tematy