królik wonder buddies
fot. Marko

Czy znaleźliście już wiosnę i wielkanocnego zająca? [KONKURS]

Początek kalendarzowej wiosny już za nami, teraz tylko czekać, aż wreszcie pojawi się również ta prawdziwa, długo przez wszystkich wyczekiwana. A może podczas wspólnych spacerów już dostrzegliście jej pierwsze oznaki? Prześlij do nas zdjęcie z poszukiwań wiosny, a może i… wielkanocnego zająca. Najciekawsze fotografie nagrodzimy.
królik wonder buddies
fot. Marko
W tym roku bardziej niż zwykle doceniamy czas spędzany na świeżym powietrzu. Gdy już ponad rok wielu z nas pracuje w trybie zdalnym, tym chętniej wypatrujemy pierwszych promieni wiosennego słońca i okazji do częstszego wychodzenia na dwór. Jeśli wraz z maluszkiem w waszej rutynie jest obowiązkowy, codzienny spacer, to pokażcie nam, jak szukacie pierwszych oznak wiosny. Jako zbliżają się też święta wielkanocne, to może uda wam się również wypatrzeć… uszatego przyjaciela? Choćby takiego z czekolady! Zapraszamy do konkursu fotograficznego – czekają świetne nagrody!

Weź udział w konkursie!

Do rozdania mamy 3 nagrody. Oto one: Ten niezwykły króliczek należy do wielokrotnie nagradzanej serii Wonder Buddies firmy Tiny Love. Posiada inteligentne czujniki, dzięki czemu reaguje na to, co robi z nim dziecko. Królik Thomas dostosowany jest wielkością do dłoni dziecka, dlatego bez trudu mieści się w rączce. Jesteśmy przekonani, że stanie się nowym przyjacielem twojego maluszka!
WIĘCEJ O MAŁYCH ODKRYWCACH MOŻESZ PRZECZYTAĆ >>>TUTAJ
Ten przedmiot z pewnością przyda się rodzicom, którzy szukają rozwiązań wielokrotnego użytku i dzięki temu przyjaznych środowisku. Termos umożliwia przechowywanie wszelkiego rodzaju pokarmów stałych. Utrzymuje temperaturę jedzenia nawet do 12 godzin, a do tego można go zabrać wszędzie, korzystać w każdej chwili i cieszyć oczy pięknym, naturalnym motywem w króliczki.
Jeśli spędzacie dużo czasu poza domem, świetnie sprawdzi się u was torba, która doskonale sprawdza się do przechowywania żywności. Posłuży nie tylko na spacerach, ale także zachęci do zabierania posiłków np. do szkoły czy na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne. Jest łatwa w użytkowaniu, umożliwia szybkie otwieranie oraz można ją bez trudu wyczyścić.
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Aby wygrać jedną z trzech nagród, weź udział w naszym konkursie!

Zadanie konkursowe:


Materiał powstał we współpracy z firmą Marko
Oceń artykuł

Ocena 6 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy