Słuchanki Calineczka i Tarzan
fot. mat. promocyjne

Czytaj - słuchaj - śpiewaj... „Bajeczki – Pioseneczki: Calineczka, Tarzan” – nowe wydawnictwa dla dzieci od Wytwórni Muzycznej MTJ

Przedstawiamy „Calineczkę” i „Tarzana” - bajki do słuchania i czytania, które pobudzają wyobraźnię, myślenie logiczne, rozwijają pamięć i uczą koncentracji.
Słuchanki Calineczka i Tarzan
fot. mat. promocyjne
Śpiew ptaków, szum strumyka, szepty… różne tajemnicze dźwięki oraz melodie i piosenki przenoszą w magiczny świat bohaterów serii „Bajeczki – Pioseneczki”. Wystarczy włączyć bajkę i zamknąć oczy! Wytwórnia Muzyczna MTJ zaprasza do baśniowego teatru wyobraźni i prezentuje jedne z najpiękniejszych opowieści dla dzieci. Wśród nich w formie słuchowiska znajdziemy bajki pt. „Calineczka” i „Tarzana”. Każdy tytuł z serii „Bajeczki – Pioseneczki” to pięknie ilustrowana książeczka z płytą CD, na której oprócz opowiadań usłyszmy piosenki.

"Calineczka"

„Każdy, kto poznał Calineczkę, musiał ją pokochać. Była miłym i dobrym dzieckiem. Potrafiła też śpiewać tak pięknie, jak nikt na świecie. Kto słyszał ten śpiew, czuł się szczęśliwszy i weselszy. Mały kwiatowy duszek, bo właśnie nim była Calineczka, zamieszkiwał  wraz z mamą Królestwo Złotego Poranka. A była tak piękna, że chcieli ją poślubić Ropuch, Chrabąszcz i Kret...”
 Chcesz wiedzieć, co było dalej? Posłuchaj bajki…
Redakcja poleca: Calineczka - bajka dla dzieci
Twoje dziecko lubi, gdy ktoś mu czyta bajki, ale zdarzają się momenty kiedy nie masz czasu mu poczytać? My nagraliśmy bajkę, którą możesz włączyć dziecku nasz film, w którym czytana jest Calineczka Andersena.

„Tarzan”

„Dali mu na imię Tarzan, co w małpim dialekcie oznaczało białą skórę… Rodzice Tarzana pozostawieni na wyspie przez zbuntowanych marynarzy zamieszkali w niewielkiej chatce. A on porwany wprost z kołyski, został wychowany przez stado małp. Żył w dżungli, nie wiedząc o swym pochodzeniu jeszcze długo po ich śmierci. Był niewiarygodnie silny, zwinny i przyjaźnił się ze wszystkimi zwierzętami zamieszkującymi te dzikie tereny. Pewnego dnia na wyspę przybyli ludzie..."
Chcesz poznać resztę opowieści? Posłuchaj  bajki o niezwykłym chłopcu i poznaj jego przygody!

Chcesz posłuchać bajek? Poproś mamę lub tatę, na pewno przeczytają.
Chcesz posłuchać samodzielnie - włącz płytę i słuchaj.
A jeśli chcesz nauczyć się nowych piosenek - włącz, słuchaj i śpiewaj razem z naszymi bohaterami!
 

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj