GRY
 
 

CZYTAJKI z innej bajki

SOBOTY godz.11:00-12:00 Kalimba zaprasza na CZYTAJKI z innej bajki, czyli coś więcej niż czytanie dzieciom! Co tydzień spotkanie z inną książką.

wydarzenia, kalimba
CZYTAJKI to wspólne, twórcze przeżywanie historii i zabawne zabawy z tekstem...
Dzieci nie będą się nudzić! Bo będą nie tylko słuchać, ale także brać aktywny udział w opowieści... Spotkania poprowadzi szalona Agnieszka Trzepizur, aktorka, artystka i indywidualistka.

wstęp: wolny
spotkania dla dzieci od 1,5 do 7 lat
Zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imie i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.

5 listopada SOBOTA godz. 11:00

"Krawcowe"
Czy każda krawcowa jest taka sama? A może są jakieś szalone? Przeczyta Wam o tym Czapi, która co nie co wie o igłach i nitkach. Pobawimy się też szmatkami, nitkami, ale bez igieł..

12 listopada SOBOTA godz. 11:00

"Leśne głupki"
Chcecie poznać dziwne stworki? A może macie ochotę takie stworki powyklejać z bibuły, koralików, materiałów, listków.. Zapraszamy na spotkanie z wierszami Małgorzaty Strzałkowskiej.

19 listopada SOBOTA godz. 11:00

"Biały niedźwiedź czarna krowa"
Jak mamy długie włosy to chcemy mieć krótkie, jak jesteśmy mali to chcemy być duzi..A czy czarna krowa chciałaby być biała? Właściwie po co.. Zapraszamy do czarno-białych wyklejanek-rysowanek.

26 listopada SOBOTA godz. 11:00

"Księga czarownic"
Kto się boi czarownicy, czy one miewają problemy, czy ktoś je lubi..Dowiemy się z "Księgi czarownic". A kredkami pastelowymi na szarym papierze zrobimy duuuuuże rysunki czarownic. Ciekawe czy wszyscy tak samo je sobie wyobrażają.

KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
 
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj