GRY
 
 

CZYTAJKI z innej bajki - co tydzień spotkanie z inną książką

Maj, Soboty, godz.11:00–12:00 Kalimba zaprasza na CZYTAJKI z innej bajki, czyli coś więcej niż czytanie dzieciom!

wydarzenia, kalimba
Zapraszamy na CZYTAJKI z innej bajki, czyli coś więcej niż czytanie dzieciom! CZYTAJKI to wspólne, twórcze przeżywanie historii i zabawne zabawy z tekstem...Dzieci nie będą się nudzić! Bo będą nie tylko słuchać, ale także brać aktywny udział w opowieści...

wstęp: wolny
spotkania dla dzieci od 1,5 do 6 lat
Zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imie i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.
 
5 maja SOBOTA gdz. 11:00
Leśne Głupki. – Małgorzata Strzałkowska ,,Leśne Głupki i jędza”
Tym razem Leśne Głupki rozprawiają o jedzeniu. Okazuje się, że maja ta ten temat dużo do powiedzenia! Doskonale wiedzą, co należy jeść, aby być zdrowym. Ja przeczytam Wam bajkę, a wy postaracie się zapamiętać, jakie warzywa i owoce służą naszemu zdrowiu. Potem narysujemy wszystkie warzywa, jakie znamy. Ciekawe, które z Was zna ich najwięcej. Może zorganizujemy konkurs? Tak, to jest pomysł. Nagrodą będzie oczywiście - co? ….Warzywo!

12 maja SOBOTA gdz. 11:00
Pan Kuleczka. ,,Spotkanie” - Wojciech Widłak. ,,Morze,,
Tym razem wspólnie z Panem Kuleczką, pieskiem Pypciem i kaczuchą Katastrofą, wybierzemy się nad morze. Dowiemy się, czy cała nasza kompania od razu polubiła piasek, szum fal i słońce? Opowiemy sobie, co najbardziej lubimy robić na plaży. Posłuchamy szumu fal z prawdziwej muszli. A potem nauczę Was rysować 3 podstawowe rodzaje muszelek. Zobaczycie! Bajecznie proste!

19 maja SOBOTA gdz. 11:00
,,Mrówka wychodzi za mąż” – Przemysław Wechterowicz.
,,Mrówka wychodzi za mąż”!- o co tu chodzi ? Mrówka? – co to jest? Wy mieszkańcy miast, w dodatku całkiem mali, może nawet nie bardo wiecie jak wygląda mrówka. Od tego zaczniemy. Zobaczycie jak wygląda mrówka w dużym, baaaaaardzo dużym powiększeniu! Potem rozszyfrujemy pojęcie: ,,wychodzi za mąż”. A potem już same przyjemności: bajka i rysowanie. Zapraszam w świat maleńkich organizmów- coś akurat dla Was!

26 maja SOBOTA gdz. 11:00
,,Bajki krasnoludka Bajkodłubka”. Małgorzata Strzałkowska
Dziś 3 króciutkie bajeczki, ale bohater jeden – smok. Pokażę Wam, jak w całej historii sztuki, ludzie pięknie rysowali i malowali ten temat. Jeżeli będziecie mieli ochotę zmierzyć się z tymi dziełami i narysować własnego smoka – jeszcze piękniejszego - Zapraszam! Przygotuję drobne pomoce, które wraz z Waszym wysiłkiem – gwarantują zwycięstwo!

KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
kofifi@kalimba.pl
www.kalimba.pl
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj