GRY
 
 

Nowe smaki, większe kawałki - poznaj dania Gerber

Nowe dania Gerber po 8 miesiącu życia pomagają przygotować dziecko do nauki gryzienia i mówienia.

Wprowadzone posiłki zawierają bowiem większe kawałki jedzenia, dzięki czemu maluchy będą mogły rozwijać swoją żuchwę, przygotowując ją do jednego z najważniejszych wyzwań – nauki mówienia.

Oferta marki GERBER obejmuje 4 dania obiadowe oraz 3 deserki. Dania GERBER z większymi kawałkami zawierają naturalne składniki, a deserki dodatkowo zostały wzbogacone w witaminę C. Najwyższej jakości produkty GERBER przyczynią się do kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród maluchów.

Priorytetem każdej mamy jest dbanie o zdrowe żywienie i właściwy rozwój dziecka. Dzięki większym kawałkom w produktach GERBER maluchy już w 8. miesiącu życia mogą rozpocząć naukę gryzienia. Proces ten jest niezwykle ważny w dalszym rozwoju dziecka. Wyćwiczona przez gryzienie drobnych
i miękkich składników zawartych w produktach GERBER żuchwa, sprawi, że malec powoli zacznie nabywać umiejętność gryzienia także bardziej twardych składników posiłków o zróżnicowanej strukturze. Ta umiejętność sprawi, że dobrze wyćwiczona buzia dziecka, będzie łatwiej radziła sobie
z wymówieniem nawet najbardziej skomplikowanych słów w późniejszych etapach rozwoju – Anna Kwiecień, Młodszy Kierownik Produktu.


Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Sezon infekcji

Karm piersią, polecamy!