Daria Ładocha przeżyła straszne chwile: „Po porodzie powiedziano mi, że moje dziecko nie przeżyło”
fot. Instagram/darialadocha

Daria Ładocha o traumatycznym porodzie: "Powiedziano mi, że moje dziecko nie przeżyło"

Daria Ładocha wyznała, jak ciężkim przeżyciem był dla niej poród. Opowiedziała także o tym, że zmagała się z depresją poporodową.
Joanna  Biegaj
Daria Ładocha przeżyła straszne chwile: „Po porodzie powiedziano mi, że moje dziecko nie przeżyło”
fot. Instagram/darialadocha
Daria Ładocha opowiedziała o bardzo ciężkim przeżyciu związanym z jej pierwszym porodem. Wyznała też, że gdy urodziła swoją pierwszą córkę – Laurę, zmagała się z depresją poporodową. Wszystkie te wydarzenia jednak ją umocniły.

Ciężki poród

Daria w rozmowie z Agatą Młynarską wyznała, jak ciężkim przeżyciem był dla niej poród:

„Miałam trudny poród, bo mi powiedziano po porodzie, że moje dziecko nie przeżyło, a potem okazało się, że jednak przeżyło. Robię tu teraz taki duży coming out. (...) Powiedziano, że wady rozwojowe będą się pojawiać na każdym kroku i mam się na to przygotować. Wiesz, bardzo ciężko jest młodej matce usłyszeć taką diagnozę”.
Redakcja poleca: Poród z partnerem – film
Każda kobieta obawia się porodu. Czy warto przeżyć to wydarzenie razem z partnerem? Odpowiada nasz psycholog Adriana Klos.

Depresja poporodowa

Prezenterka zwierzyła się również z tego, że cierpiała na depresję poporodową: „I to taką, z której nie wyszłam szybko, bo trwało to rok” - powiedziała kobieta.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miłego poniedziałku #monday #thinkpink #work #cooking #gpd #love

Post udostępniony przez Daria Ładocha (@darialadocha)

Ciężkie przeżycia umocniły Darię

Mimo tak ciężkich przeżyć związanych ze strachem o życie pierwszej córki, Daria z całej tej sytuacji wyszła silniejsza:

„Wszystkie te rzeczy – ciężki poród i strach o życie pierwszej córki, a później konsekwencje z nim związane pozostawiło we mnie ślad. Ale wierzę, że co mnie nie złamie, uczyni mnie silniejszą i pomoże mi rozwiązywać problemy moich córek. Wszystkie te rzeczy pozwalają mi się rozwijać. Stoję na straży wewnętrznego spokoju. Tak jak ćwiczymy ciało, tak samo powinnyśmy trenować umysł. W tamtych chwilach było mi bardzo źle, ale ja to wszystko wyrzucam. Nie chcę tego gromadzić. Od niedawna medytuję” - przyznała Daria

Nauka bycia mamą

Kobieta nie przypuszczała, że zostanie mamą, ponieważ lekarze twierdzili, że nie będzie mogła mieć dzieci. To właśnie starsza córka nauczyła Darię tej najważniejszej życiowej roli i wprowadziła w świat macierzyństwa:

„Laura jest bardzo mądra. Zawsze powtarzam, że ona przyszła na świat po to, żeby mnie czegoś nauczyć. To ona nauczyła mnie, jak być matką, bo nie jestem typową Matką Polką od urodzenia. W ogóle nigdy nie sądziłam, że nią zostanę, bo lekarze powiedzieli mi, że nie mogę mieć dzieci”.

Źródło: instagram tvnstyle_official

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy