darmowe próbki dla dzieci
fot. Adobe Stock

Darmowe próbki dla dzieci: jak otrzymać darmową wyprawkę dla noworodka

Darmowe próbki produktów dla dzieci przyszła mama może otrzymać, rejestrując się na stronach różnych producentów. Dla firm produkujących rzeczy dla dzieci darmowe próbki są świetną reklamą, dla rodziców - szansą, by sprawdzić produkt przed zakupem.
Joanna Biegaj
darmowe próbki dla dzieci
fot. Adobe Stock
Darmowe próbki produktów dla dzieci sprawiają, że rodzice mogą nieco zaoszczędzić i przede wszystkim – upewnić się, czy określony krem lub np. pieluchy będą dla dziecka odpowiednie. Najczęściej należy jedynie zamówić produkty w formie próbek, rzeczy do testowania lub wziąć udział w specjalnie organizowanych konkursach. Skompletowanie całej wyprawki dla noworodka w ten sposób nie będzie możliwe, jednak przy dużej dozie determinacji można zdobyć sporo prezentów powitalnych dla noworodka.

Darmowe próbki dla dzieci

Często przyszłe mamy nie wiedzą, że dużo rzeczy dla dziecka mogą otrzymać do przetestowania za darmo. Są to wprawdzie małe próbki, ale bardzo przydatne. Szczególne znaczenie ma to w przypadku kosmetyków. Skóra małego dziecka na niektóre płyny do mycia czy kremy i maści na odparzenia może reagować podrażnieniami. Zanim wydamy pieniądze na produkt, którego działania nie jesteśmy pewni, możemy sami ocenić, czy się sprawdzi. Bezpłatną możliwość wypróbowania swoich artykułów daje wielu producentów. Jest to wygodna opcja, gdy nie chcesz kupować dużego opakowania, tylko przekonać się, czy dany produkt cię zadowoli i ocenić jego jakość.

Jak otrzymać darmowe próbki dla niemowląt?

Darmowe próbki możesz otrzymać:
 • rejestrując się na stronie producenta i zamawiając próbki
 • rejestrując się na stronie producenta i zamawiając produkty do testowania (będziesz wtedy zobowiązana do podzielenia się opinią o produkcie, który otrzymasz).
 • biorąc udział w konkursach organizowanych przez producentów (jako nagrody w konkursach)
 • w szpitalu po narodzinach dziecka (jako paczka powitalna – więcej przeczytasz niżej)

Lista producentów, którzy oferują darmowe próbki dla dzieci:
 1. Bebiko (www.bebiklub.pl)
 2. Bebilon (www.bebiprogram.pl)
 3. Enfamil (www.enfamil.pl)
 4. Bobovita (www.bobovita.pl)
 5. HiPP (www.klubmaluszka.hipp.pl)
 6. Nestle (www.zdrowystartwprzyszlosc.pl )
 7. Pamers (www.pampers.pl)
 8. LOVI (www.lovi.pl)
 9. Canpol Babies (www.canapol babies)
 10. Nivea Baby (www.nivea.pl)
 11. Mustela (www.mustella.pl)
 12. Humana (www.humana-baby.pl)
 13. MomMe (mommecosmetics.com)
 14. Babyono (www.babyono.com)
 15. Bambino (www.bambino.pl)
 16. Johnosons Baby (www.johnsonsbaby.com.pl)

Bezpłatne produkty dla dzieci: paczki dla noworodków

Paczki dla noworodków zwykle można otrzymać po narodzinach dziecka w szpitalu. Znajdziesz w nich ulotki informacyjne i próbki produktów dla dzieci. 
 • Niebieskie Pudełko. Taki prezent powitalny dla noworodka jest częstą praktyką w szpitalach, które są partnerami akcji „niebieskie pudełko”. W paczce świeżo upieczona mama może znaleźć próbki produktów dla dzieci oraz poradnik dla rodziców. Po wypełnieniu odpowiedniego formularza – „niebieskie pudełko” można dostawać przez kolejne lata życia maluszka.  
 • Pakiet „moje pierwsze dni”. Jest to zestaw z próbkami produktów dla noworodków i młodych mam. Paczkę można bezpłatnie otrzymać po porodzie od położnej podczas wizyty patronażowej.

Więcej informacji o tej akcji znajdziesz na stronie www. niebieskiepudelko.pl

Darmowe próbki dla kobiet w ciąży

W gabinecie ginekologa lub w szkole rodzenia można też czasem otrzymać zestaw prenatalny „Będę Mamą”, który jest przeznaczony dla kobiet w III trymestrze ciąży. W zestawie ciężarna znajdzie bezpłatne próbki produktów dla dzieci, a także liczne informacje dotyczące porodu i karmienia piersią.
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Co zabrać dla noworodka do szpitala? [WIDEO]
Zobacz film i dowiedz się, co spakować do torby do szpitala dla dziecka. Wyprawka dla noworodka w pigułce!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy