Dawid kubacki będzie ojcem
fot. Instagram/dawid.kubacki.official

Dawid Kubacki niedługo zostanie ojcem: „Oczekuję w takiej lekkiej niepewności”

Dawid Kubacki ma na swoim koncie sukcesy nie tylko zawodowe, ale również prywatne. Tworzy udane małżeństwo ze swoją partnerką Martą, a teraz para spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Skoczek nie ukrywa, że w tym radosnym czasie czuje również... niepewność.
Joanna  Biegaj
Dawid kubacki będzie ojcem
fot. Instagram/dawid.kubacki.official
Skoczek niedawno obwieścił światu, że niebawem po raz pierwszy zostanie tatą! Ogromnemu szczęściu towarzyszą jednak także liczne obawy. Są one spowodowane empidemią koronawirusa, której konsekwencją jest między innymi to, że szpitale wstrzymują porody rodzinne

Szczęście zmieszane z obawami

Skoczek przyznał, że poza radością czuje również niepokój: „Oczekuję w takiej lekkiej niepewności, bo nie wiemy, co się będzie działo, co będzie ze szpitalami. Jest dużo tych niepewności, ale wierzę, że wszystko pójdzie po naszej myśli”.
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Czas z dzieckiem

Dawid nie ukrywa, że gdy na świat przyjdzie jego pierwsze dziecko, chciałby dużo czasu poświęcić rodzinie: „Dobrze by było, żeby końcówka roku, w okolicach Świąt, była luźniejsza. W tym okresie zostanę tatą i fajnie by było być w tym czasie w domu (...) Zostało jeszcze troszkę czasu do rozwiązania. Modlę się tylko, by wszystko było w porządku. Póki co wszystko na to wskazuje”.

Źródło: pudelek.pl

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy