logo
fot. tamika.pl

Decoupage- nowy sposób na stare przedmioty

30.04.2011, sobota 11:00- 12:30 Decoupage - w Akademii Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych.
logo
fot. tamika.pl
Uczestnicy warsztatu zapoznają się z bardzo popularną metodą dekorowania przedmiotów poprzez naklejanie na nie rozmaitych kompozycji z papieru bądź serwetek.
Pozwala to na "odświeżenie" przedmiotów, które zniszczyły się, przestały pasować do wystroju naszych wnętrz lub zwyczajnie już nam się nie podobają. Zamiast wyrzucać je i kupować nowe możemy sami całkowicie odmienić ich wygląd świetnie się przy tym bawiąc. Podczas zajęć, każdy uczestnik przy pomocy farb i wzorów wyciętych z serwetek ozdobi przygotowany przez nas przedmiot, nadając mu niepowtarzalny wygląd i poznając jednocześnie tajniki metody, którą będzie mógł potem stosować w domu. Własnoręcznie przygotowany przedmiot może także stanowić wspaniały prezent.

Zapewniamy przedmiot do dekoracji oraz wszystkie przybory potrzebne do jego ozdobienia.

Koszt uczestnictwa: 30 pln

Rezerwacja onLine: Aby zarezerwować zajęcia należy się zalogować na stronie: www.tamika.pl
Możesz dokonać rezerwacji również: na miejscu w lokalu lub
telefonicznie pod numerem: 502 395 627 lub 515 185 059
mailowo: rezerwacje@tamika.pl
Redakcja poleca: Czego nie lubią pasożyty – podpowiada doktor Ozimek [WIDEO]
Zastanawiasz się, czego nie lubią pasożyty? Lista takich produktów jest dość długa, więc z pewnością uda się dobrać coś, co dziecku będzie smakować. Dieta na robaki zawiera między innymi: kiszone ogórki, jogurty, pestki dyni czy niektóre przyprawy. Sprawdź, jaką dietę na pasożyty stosować: czego jeszcze nie lubi glista ludzka, lamblia i inne robaki.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy