GRY
 
 

Depresja Angeliny Jolie

„Po porodzie Angelina została ze swoimi problemami sama. Brad wykorzystuje każdą okazję, aby uciec z domu”, zdradza znajoma pary.

Od narodzin bliźniaków Angelina (33 l.) jest naprawdę w złej formie. Aktorka cierpi na depresję poporodową, stąd jej ciągłe wahania nastroju. Jolie ma pretensję o wszystko, przede wszystkim do Brada (45 l.), któremu zarzuca, że zamiast wspierać ją i zajmować się dziećmi, woli balować z kolegami i podróżować. I rzeczywiście, pod koniec sierpnia aktor pojawił się na festiwalu w Wenecji w towarzystwie dwóch adoptowanych synów, 6-letniego Maddoksa i 3-letniego Paksa. Był zadowolony, uśmiechnięty i tryskał dobrym humorem. „Zawsze jest taki, gdy w pobliżu nie ma Angeliny”, twierdzą zgodnie fotoreporterzy.

Nie chciał komentować plotek o kryzysie w związku, powiedział tylko, że bliźniaki (Vivienne Marcheline i Knox Leon) mają się świetnie i że już myśli o następnych. Tymczasem znajomi Angeliny twierdzą, że aktorka już nie chce mieć więcej dzieci! Prosto z Włoch Brad poleciał na festiwal do Toronto, gdzie spotka się m.in. ze swoją byłą żoną Jennifer Aniston. Czy w tej sytuacji można się dziwić wybuchom gniewu Angeliny?


Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj