deserek, Bobo frut
fot. materiały prasowe

Nowe deserki - smaki dzieciństwa zamknięte w słoiczkach!

Znasz już nowe deserki Bobo Frut? To smakowita i zdrowa porcja owoców dla dzieci, a dla dorosłych okazja do podzielenia się smakami dzieciństwa ze swoimi pociechami.
deserek, Bobo frut
fot. materiały prasowe
Smaki poznane w dzieciństwie zapadają nam w pamięci na długie lata. Bobo Frut wprowadził właśnie nowe owocowe deserki, których receptura oparta jest na ulubionych smakach dzieciństwa.

Wszyscy wiemy, jak duże znaczenie w rozszerzaniu diety dziecka mają owoce, które są źródłem witamin, składników mineralnych oraz związków organicznych pozytywnie wpływających na funkcjonowanie organizmu. Możemy wykorzystać je jako przekąski między posiłkami lub jako deserek po daniu głównym. Interesującym połączeniem smaków, które dziecko będzie pamiętało przez długie lata są nowe owocowe deserki Bobo Frut. To dobry pomysł na przekąskę szczególnie wczesną wiosną, kiedy dostęp do sezonowych owoców jest ograniczony.

W sklepach pojawiła się nowa odsłona linii deserków dla niemowląt i dzieci w siedmiu znanych od
pokoleń smakach. Stworzono je według prostych receptur ze starannie wyselekcjonowanych owoców o charakterystycznym smaku i aromacie. Dzięki nowym deserkom, dziecko otrzyma pyszną i zdrową porcję owoców, a rodzice będą mogli podzielić się smakami dzieciństwa ze swoimi pociechami.  Wszystkie deserki Bobo Frut spełniają wymagania żywności przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci. Nie zawierają glutenu.

Deserki Bobo Frut dostępne są w siedmiu smakach:
  • jabłko, gruszka  (po 4. miesiącu życia) - przywołuje wspomnienie sadu pełnego owoców
  • jabłko, marchewka (po 4. miesiącu życia)
  • jabłko, maliny, jagody (po 4. miesiącu życia)
  • jabłko, gruszka, brzoskwinia (po 5. miesiącu życia)
  • jabłko, gruszka, dzika róża (po 5. miesiącu życia)  - przyjemny aromat – jak ten zapamiętany z rodzinnego ogrodu.
  • jabłko, gruszka, śliwka (5. miesiącu życia)
  • jabłko, truskawka, aronia (po 6. miesiącu życia)
Cena: 4,21 zł
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy