GRY
 
 

Detektywistyczna Gra Miejska „Kropka PL”

26.11.2011r., godz.12.00 Wydawnictwo Dwie Siostry i Muzeum Powstania Warszawskiego serdecznie zapraszają na pełną atrakcji grę dla rodzin z dziećmi w wieku 5-10 lat.

wydarzenia, wydawnictwo dwie siostry
Detektywistyczna Gra Miejska „Kropka PL” dla rodzin z dziećmi, została stworzona w oparciu o niecodzienny przewodnik po Polsce dla dzieci „Kropka pe el”.

miejsce: Dworzec Centralny w Warszawie.

Czy miasto może mieć kształt człowieka?
Jak dojechać do największej piaskownicy w Polsce?
Gdzie można spotkać krasnoludki?

Nie wiesz? Dowiesz się, uczestnicząc w Detektywistycznej Grze Miejskiej „Kropka PL”, stworzonej w oparciu o niecodzienny przewodnik po Polsce dla dzieci „Kropka pe el”.

Wydawnictwo Dwie Siostry i Muzeum Powstania Warszawskiego serdecznie zapraszają na pełną atrakcji grę terenową dla rodzin z dziećmi w wieku 5-10 lat.

Chcesz odkryć, gdzie słynny rycerz ukrył swój podziemny pałac, jak wygląda prawdziwy kocioł czarownic i jak dojechać do stolicy bajek? Zabierz rodzinę i przyjdź!
Czeka Cię mnóstwo przygód, a dodatkowo możesz wygrać niezwykły przewodnik po Polsce dla dzieci „Kropka pe el” i porozmawiać z jego autorem!

Sobota 26 listopada, godz. 12.00, Dworzec Centralny w Warszawie.
Dokładne miejsce startu po rejestracji pod adresem: kropkapl@1944.pl
WSTĘP WOLNY
                                            

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj