Diamentowy konkurs

Weź udział w naszym konkursie i wygraj dla swojej małej damy płytę DVD z bajeczką o Barbie i jej przyjaciółkach.
Drodzy Rodzice,
Dziękujemy za udział w naszej zabawie i wspaniałe zdjęcia swoich małych "księżniczek" (nawet wśród nich znalazł się jeden "królewicz"!). Wszystkie zasługują na wyróżnienie, niestety Jury mogło nagrodzić tylko 5 zdjęć. Zatem nagrody w postaci płyt DVD z filmem "Barbie i Diamentowy Pałac" otrzymują:
magd4lenka, anettat4, betitunia, rakastan, xmagda.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych konkursów!

Redakcja Babyonline.pl


Małe dziewczynki uwielbiają się stroić, nosić różnego rodzaju błyskotki, chodzić w butach na wysokim obcasie swojej mamy. Gust dziecka kształtuje się już od najmłodszych lat, jednak wciąż duży wpływ mają na to rodzice. Małe dziewczynki często chcą być takie, jak ich mama, naśladując ją m.in. w sposobie ubierania. Stąd też zrodził się pomysł na nasz konkurs...

Aby wziąć udział w konkursie, na naszym forum w dziale foto-galerii, należy wkleić zdjęcie małej damy przystrojonej w piękną  biżuterię (niekoniecznie dziecięcą). Do zdobycia 5 płyt DVD z filmem "Barbie i Diamentowy Pałac".


O nagrodzie
"Barbie i Diamentowy Pałac"
Dołącz do przyjaciółek w magicznej opowieści! Barbie i Teresa™ opowiedzą Wam baśń o Lianie™ i Alexie™, najlepszych przyjaciółkach, które dzieliły się wszystkim, nawet wielką miłooecią do muzyki. Kiedy dziewczynki pewnego dnia otrzymały zaczarowane lustro i zaprzyjaźniły się z postacią mieszkającą po jego drugiej stronie, ich życie uległo wielkiej odmianie! Aby ocalić nową koleżankę Liana™ i Alexa™ muszą udać się w bardzo niebezpieczną wyprawę aż do Diamentowego Pałacu, podczas której ich przyjaźń zostanie wystawiona na wielką próbę. Ale dzięki mocy piosenek i towarzystwu dwóch przeoelicznych szczeniaczków, dziewczynki wspólnie stawią czoła przeciwnościom i przekonają się, że tak naprawdę, największym skarbem na świecie jest ich przyjaźń.


Wejdź na stronę foto-galerii, by wziąć udział w konkursie: Diamentowy konkurs >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Diamentowy konkurs zostanie przeprowadzony na foto-forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najlepszych zdjęć, które nagrodzimy płytami DVD "Barbie i Diamentowy Pałac".
4. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
5. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
6. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 29 września do 13 października 2008 roku.
7. Jury podejmie decyzję 15 października i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
8. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
9. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
10. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
12. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.


Sponsorem nagród jest:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 1 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy