GRY
 
 

Diana - pokaz filmu w kinie przyjaznym rodzicom, 26.09, Kraków

Zapraszamy rodziców na film Diana, już 26.09 w Kinie pod Baranami.

diana, film, lady d, księżna diana
Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.  Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.
 
Po seansie zapraszamy na warsztaty Brzdące Grające dla dzieci od 0 do 3 lat przygotowane przez Famigę. Zajęcia te rozwijają poczucie rytmu, uwrażliwiają dzieci na muzykę, budują poczucie pewności oraz uczą współdziałania w grupie.

czwartek, 26 września, godz. 10.45
DIANA | DIANA
reż. Oliver Hirschbiegel, USA/Wielka Brytania 2013, 113’
 
Fascynujący i niejednoznaczny filmowy portret księżnej Walii autorstwa Olivera Hirschbiegela, twórcy Upadku. Opowieść o dwóch ostatnich latach życia Diany odsłania kulisy jej nieznanego romansu. W księżną wcieliła się dwukrotnie nominowana do Oscara Naomi Watts.
 
bilety: 12 zł, maluch gratis!
 
Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarniach Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) oraz Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!
 
KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl
 
 
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci