GRY
 
 

Disney On Ice: Księżniczki i Herosi

24-26.02.2011r., Obejrzyj swoje ulubione postaci z animowanych filmów Disneya i wraz z najbliższymi przeżyj zachwycający spektakl na lodowej tafli.

Disney On Ice
Warszawa, Torwar, 24 - 26.02
Ceny biletów: 60/95/120/150 PLN
Bilety w sprzedaży od 23.09. od  godz. 12:00 

Bilety dostępne na stronie internetowej www.alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży sieci Eventim i TicketproNa początek uwierz! Wyjątkowe spektakle Disney On Ice: Księżniczki i Herosi już w lutym w Warszawie

Widowiska Disney On Ice, jak High School Musical: The Ice Tour i Disney On Ice: Disneyland® Wielka Przygoda odniosły w Polsce ogromny sukces i pozwoliły całym rodzinom wspaniale się bawić. Tej zimy, zobacz przeniesione na lód siedem czarujących filmowych historii disnejowskich księżniczek: Królewny Śnieżki, Śpiącej Królewny – Aurory, Kopciuszka, Pięknej, Ariel, Dżasminy, Tiany, Roszpunki i ich dzielnych wybranków.

Dzięki znakomitej jeździe figurowej i pełnym wdzięku akrobacjom, Disney On Ice: Księżniczki i Herosi pięknie odtwarza chwile, w których spełniają się życzenia siedmiu księżniczek. Pomagają w tym oddani im książęta. To nowe widowisko na lodzie, wyprodukowane przez Feld Entertainment i promowane w Polsce przez Alter Art, pozwala widzom puścić wodze fantazji i przenieść się w świat, w którym wszystko jest możliwe. Wystarczy uwierzyć.

Dzwoneczek zabiera widzów w podróż do świata najpiękniejszych disnejowskich opowieści o pięknych księżniczkach i ich dzielnych bohaterach. Mała syrenka Ariel przenosi w nim swoje marzenia z dna morza do świata ludzi, a książę Eryk w jednym czarodziejskim momencie zdejmuje urok rzucony przez złą Urszulę i odzyskuje ukochaną. Książę Filip ściga się z czasem, by uratować Śpiącą Królewnę - Aurorę i pokonuje złą wróżkę Diabolinę pod postacią zionącego ogniem smoka. Swoje marzenia spełnia także Tiana, która zostaje właścicielką restauracji w Nowym Orleanie, Dżasmina odkrywa wspaniały świat u boku Aladyna, a Królewna Śnieżka odnajduje prawdziwą miłość. To piękne przedstawienie opowiada także o spełniających się najskrytszych marzeniach Kopciuszka i Pięknej. Na koniec, do Disney On Ice: Księżniczki i Herosi dołączają nowe postaci – księżniczka Roszpunka i uroczy awanturnik Flynn z nominowanego do Oscara® filmu “Zaplątani”.

Adaptacja scen na potrzeby przedstawienia na lodzie była nie lada wyzwaniem dla zespołu twórców Disney On Ice: Księżniczki i Herosi. Aby publiczność mogła ponownie przeżyć filmowe emocje, potrzebne były lśniące dekoracje, teatralne światła, zapierająca dech w piersiach choreografia i kilka niespodzianek. Głównym elementem scenografii jest wielowarstwowy wodospad, z którego spływają kaskady prawdziwej wody. W jednym z najbardziej dramatycznych momentów spektaklu na lodzie pojawia się smok ze „Śpiącej Królewny”. Efekt jest naprawdę imponujący. Mamy też w zanadrzu niespodziankę dla widzów, która rozpali ich ciekawość, a nawet sam lód.

W Disney On Ice: Księżniczki i Herosi Dzwoneczek zaprasza publiczność do wspólnej podróży po ponadczasowych historiach księżniczek i ich bohaterów. Skupiając się na chwilach, w których spełniają się marzenia księżniczek, przedstawienie łączy pełną mocy muzykę, bogate dekoracje i teatralną choreografię, gwarantując niepowtarzalne przeżycia.


O Feld Entertainment:
Feld Entertainment jest jednym ze światowych liderów w produkcji i prezentowaniu przedstawień rozrywkowych na żywo, które podnoszą na duchu i dostarczają niezapomnianych przeżyć, co roku przyciągając 30 milionów widzów. Produkcje Feld Entertainment pojawiły się w ponad 60 krajach na sześciu kontynentach. Są wśród nich: Ringling Bros. and Barnum &Bailey®, Feld Motor Sports, Disney On Ice, Disney Live! i High School Musical: Summer Celebration.

O Alter Art:

Alter Art to największy niezależny Promotor w Polsce. Jeden z liderów polskiego rynku muzycznego i live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych i na najwyższym poziomie widowisk, koncertów i festiwali, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Od 2008 roku firma jest polskim promotorem popularnych widowisk spod znaku Disneya, wyprodukowanych przez Feld Entertainment.

     
   
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj