Jak zrobić kubek z napisem - DIY na prezent

Zobacz jak niewiele trzeba, by zrobić fantastyczny oryginalny prezent. Pokażemy Ci jak krok po kroku zrobić spersonalizowany kubek z napisem, który będzie świetnym prezentem dla taty na Dzień Ojca lub Dzień Dziadka.

Zobacz inne z serii: DIY na prezent (14)

Kubek z napisem - pomysł na prezent na Dzień Ojca, Dzień Dziadka lub inne okazje

Wiemy, że wybór prezentu dla taty lub dziadka może być problemem. Zamiast kolejnego banalnego prezentu, który będzie się kurzył na półce proponujemy zrobić coś samodzielnie. Nasz kubek z napisem to pomysł na oryginalny prezent z okazji Dnia Dziadka albo Dnia Ojca. Jego wykonanie jest dziecinnie proste, a efekt końcowy Cię zaskoczy. Nie czekaj więc tylko zobacz nasz film z instruktażem krok po kroku i zrób swój własny kubek z napisem.

Zobacz też: Pomysły prezentów na Dzień Taty

Kubek z napisem – do wykonania potrzebujesz:

  • kubek
  • kolorowe markery
  • naklejki z literkami lub wydruk z napisem
Zobacz też: Dzieci robią prezenty na taty

Kubek z napisem – instrukcja krok po kroku

  1. Dokładnie umyj i odtłuść powierzchnię kubka
  2. Przyklej naklejki z napisem.
  3. Daj się ponieść wyobraźni i ozdób kubek malując go kolorowymi markerami. Nie musisz się specjalnie przykładać i wymyślać skomplikowanych wzorów wystarczy im większy chaos tym lepiej.
  4. Gdy kubek jest już pomalowany ostrożnie odklej naklejkę z napisem.
  5. Wstaw kubek do piekarnika i wypiekaj go przez 30 minut w temperaturze ok. 180 stopni. Ten zabieg ma na celu utrwalenie wzoru. Dzięki temu w czasie zmywania markery się nie zmyją.

Kubek z napisem – rady i wskazówki

  • Ważne: Własnoręcznie ozdobionego markerami kubka nie można zmywać w zmywarce.
  • Jeśli bardziej pewnie czujesz się ze zdobieniem możesz zrezygnować z naklejek z napisem i samodzielnie ozdobić kubek w wymyślony przez siebie wzór. Ostatnio bardzo popularnym wzorem są wąsy :)
Sprawdź teżModne pomysły na prezent  dla Taty
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Popularne tematy