dzieci
fot. Fotolia

Muszynianka z nowym projektem edukacyjnym: Strefa Zdrowia Muszynianka

Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat - pisał Robert Fulghum - pisarz.
dzieci
fot. Fotolia
W nawiązaniu do trafnych przemyśleń Roberta Fulghum’a i siły oddziaływania grupy rówieśniczej marka Muszynianka stworzyła Akcję Strefa Zdrowia Muszynianki, mającą na celu edukację dzieci przedszkolnych, a w przyszłości również szkolnych i ich opiekunów.
I edycja Akcji ma objąć przedszkola z całej Polski, wkrótce zostanie opublikowany regulamin określający warunki przystąpienia do programu Strefy Zdrowia Muszynianka. Przedszkole to miejsce, w którym dzieci uczą się zachowań społecznych, poznają świat, wartości, idee, kształtują swój światopogląd, uczą się empatii, poszukują swojego miejsca w życiu, smakują życie. 

W trakcie I edycji Akcji pokażemy jak wcielać w życie zasady  Life Balance, którym Muszynianka hołduje,  jak odróżniać zdrowe jedzenie od niezdrowego, jak dbać o fizyczną i duchową sferę życia i jak funkcjonować w zgodzie z naturą – mówią organizatorzy Akcji. I dodają - Już od najmłodszych lat warto pokazywać maluchom wzorce zachowań, które w przyszłości pozytywie wpłyną na ich rozwój i życie. Najlepiej to robić w grupie rówieśniczej, która zawsze stanowi doskonałe podłoże do realizacji celów edukacyjnych. Strefa Zdrowia Muszynianka, to wieloletni projekt zakładający również współpracę ze szkołami. Mamy nadzieję, że wspólnie z Państwem uda nam się zrealizować wyznaczone cele.
Już dziś zapraszamy do współtworzenia społeczności Strefy Zdrowia Muszynianka, aby jeszcze skuteczniej kreować zdrowe pokolenie młodych Polaków.

Więcej informacji na: www.akademiazdrowiamuszyianki.pl,  FB/ Strefa-Zdrowia-Muszynianki.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy