Dlaczego warto odwiedzić kosmetyczkę po porodzie? (film)

Anna Urbańska, kosmetyczka i mama dwóch małych dziewczynek poleca dla mam zabieg na twarz, który zrelaksuje i odświeży zmęczoną skórę twarzy przywracając jej blask.
Każda kobieta, która zostaje mamą cierpi na chroniczny brak czasu. I każda z nas słysząc, poradę, dotycząca pójścia do kosmetyczki zbywa ja gromkim śmiechem, traktując to mniej więcej tak, jak byśmy zaproponowali jej wyprawę na biegun północny lub w Himalaje. Wiemy, że brzmi to irracjonalnie, ale uwierz, że da się zorganizować odrobinę czasu dla siebie między karmieniami prosząc o pomoc babcię i przyjaciółkę. Pozwól sobie na „swoje 5 minut” a zobaczysz, jak zmieni się twój nastrój, ale i wygląd.
Kosmetyczka i mama dwóch małych dziewczynek dla mam poleca zabieg na twarz, który zrelaksuje i odświeży zmęczoną skórę twarzy przywracając  jej blask.
- Zabieg ten łączy w sobie siłę działania bezpiecznych składników zawartych w kosmetykach Dottore z dającym wytchnienie i relaks masażem – mówi Anna Urbańska, kosmetyczka i szkoleniowiec marki Dottore.
Film powstał przy współpracy:


 
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy