GRY
 
 

Brafitterka lepsza niż chirurg plastyczny? [WIDEO]

Braffiting jest znany w Polsce od kilkunastu lat, nadal jednak niektórym ta nazwa jedynie obiła się o uszy lub kojarzy się z ciasną i niewygodną bielizną. Czym jest naprawdę i dlaczego każda kobieta powinna oddać się w ręce brafitterki, wyjaśnia ekspertka.

Na każdym etapie swojego życia powinnaś nosić dobrze dopasowany stanik. Jesteś w ciąży? Karmisz piersią? W tym okresie twój biust wymaga szczególnej ochrony. Jeśli sama dopasowujesz sobie bieliznę, kupujesz na własną rękę biustonosz do karmienia, nie masz pewności, że wybierasz dobrze. Okazuje się, że wiele kobiet kupuje bieliznę ze złym rozmiarem miseczki i niewłaściwym obwodem pod biustem. Izabela Sakutova, autorka książki „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela”, międzynarodowa ekspertka brafittingu, która doradza w doborze biustonoszy m.in. znanym aktorkom, wyjaśnia, czym jest prawdziwy brafitting i w czym pomoże dobra brafitterka.

Brafitting, czyli co?

Brafitting to sztuka, która opiera się na indywidualnym podejściu do kobiety. – W doborze biustonosza uwzględnia wiele czynników: kształt biustu, konsystencję i wielkości piersi, a nawet ich rozłożenie na klatce piersiowej i jej budowę – tłumaczy Izabela Sakutova. Brafitterka – co ważne – dobiera stanik nie tylko pod względem rozmiaru, ale również kroju, który będzie najlepiej odpowiadał kształtowi ciała danej kobiety. 

Gdzie znajdziesz brafitterkę?

Brafitterki można spotkać w dobrych sklepach bieliźnianych. Świadczona przez nie usługa jest darmowa – mówi Izabela Sakutova. Dobra brafitterka ma za sobą liczne szkolenia i jest na bieżąco z wszelkimi bieliźnianymi nowościami. Jeśli jesteś w ciąży (piersi w ciąży, tak jak w czasie laktacji, wymagają szczególnej troski) i chcesz zmienić stanik na większy lub szukasz biustonosza do karmienia, to dobry czas, by oddać się w ręce bieliźnianej ekspertki. Noszenie odpowiedniej bielizny to nie tylko kwestia wygody. Od tego może zależeć twoje zdrowie. 

Zobacz też:
Doładuj
Przeładuj