Enteromax, stop biegunkom
fot. materiały prasowe

Dlaczego warto zabierać na wakacje probiotyk

Biegunki u dzieci są szczególnie niebezpieczne, gdyż łatwo mogą prowadzić do odwodnienia, dlatego wybierając się na wakacje pamiętaj o EnteroMaxie!
Enteromax, stop biegunkom
fot. materiały prasoweZastosowanie probiotyków podczas biegunki pozwala na odbudowanie korzystnej flory jelitowej oraz znacznie skraca czas trwania zaburzeń pracy przewodu pokarmowego.


STOP BIEGUNKOM    


ENTEROMAX  saszetki dla dzieci  to skuteczny i bezpieczny probiotyk dla dzieci o smaku waniliowym łagodzący przebieg biegunki. Dzięki odpowiedniej kompozycji korzystnych szczepów probiotycznych
ENTEROMAX wyjątkowo skutecznie zwalcza biegunki różnego pochodzenia:
  • biegunkę podróżnych
  • biegunkę poantybiotykową
  • ostrą biegunkę infekcyjną, w tym rotawirusową

Zapobiega i skraca czas trwania zaburzeń jelitowych wywołanych nieprawidłową florą jelitową.
To innowacyjne połączenie dwóch szczepów probiotycznych tj. Saccharomyces boulardii oraz Lactobacillus rhamnosus GG. Ich obecność w przewodzie pokarmowym zmniejsza namnażanie się powodujących biegunki bakterii i grzybów. Stosowanie tych pro biotycznych bakterii skraca czas ostrej biegunki średnio o 24 godziny, o połowę zmniejsza częstość występowania kolejnych epizodów biegunkowych w ciągu 2 miesięcy a także skraca czas hospitalizacji  z powodu biegunki infekcyjnej średnio o 3 dni.


Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego
Enteromax dla dzieci  10 saszetek  ok. 16zł
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy