GRY
 
 

Dni alergii i nietolerancji pokarmowej już w ten weekend

Alergia i nietolerancja pokarmowa coraz częściej dotykają naszych dzieci. 21-22 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się Dni alergii i nietolerancji pokarmowej. Polecamy nie tylko rodzicom małych alergików.

dni alregii
fot. materiały prasowe
Po zeszłorocznym sukcesie i ogromnym zainteresowaniu ze strony zwiedzających, organizatorzy  Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej, w tym roku zapraszają na dwa razy większe wydarzenie. Tak jak w roku ubiegłym jego założeniem jest umożliwienie uczestnikom uzyskania kompleksowych  i pełnych informacji dotyczących sposobów zapobiegania i leczenia wszelkiego rodzaju alergii oraz nietolerancji pokarmowej, jak również zapoznanie się z produktami i skorzystanie z promocyjnej oferty wystawców. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich osób, które świadomie podchodzą do swojego stylu życia i zdrowia. 

Zdrowa żywność i nie tylko

W tym roku przestrzeń wystawowa została podzielona na sektory, w których zwiedzający będą mogli spotkać się z producentami i dystrybutorami produktów z następujących obszarów:
  • GLUTEN & FREE FROM:  żywność i napoje bez glutenu, bez laktozy i innych alergenów
  • SKIN CARE:  dermokosmetyki, kosmetyki pielęgnacyjne, odzież specjalistyczna
  • HOME, HEALTH CARE&MED:  sprzęt AGD i medyczny, środki czystości, pościel, środki na roztocza, placówki medyczne, ośrodki wypoczynkowe
  • ECO & ORGANIC & VEGE:  produkty naturalne, ekologiczne, organiczne oraz vege, strefa wykładów EKO-NATURA, innowacyjny DOM HYBRYDOWY.
Oprócz możliwości zrobienia zakupów, czy poznania nowości rynkowych, czeka na was też dużo innych atrakcji. Będziecie mogli wziąć udział w warsztatach i pokazach kulinarnych vege i bezglutenowych, wysłuchać pasjonujących wykładów, wziąć udział w dyskusjach  i debatach, a także wygrać cenne nagrody w konkursie. Ważnym punktem programu będą także cogodzinne szkolenia z pierwszej pomocy przy wstrząsie anafilaktycznym prowadzone w ramach ogólnopolskiej akcji „Przygotuj się na Wstrząs”.
 

Będziecie mieli też okazję spotkać się z autorami popularnych książek m.in. Katarzyną Jankowską, autorką bloga i serii książek „Mama Alergika Gotuje”. Będzie chwila na wymianę doświadczeń oraz kupienie książki z 20-procentowym rabatem na specjalnym stoisku i zdobycie autografu autorki.
Redakcja poleca: Dlaczego należy dzieciom podawać jak najwcześniej alergeny? [WIDEO]
Mamy podawajcie swoim dzieciom możliwie jak najwcześniej alergeny – podpowiada ekspert ds. dietetyki. Zobacz, dlaczego to takie ważne! Najnowsze wytyczne!
Doładuj
Przeładuj