Kate i William z dziećmi
fot. ONS

Do sieci wyciekła kartka świąteczna rodziny królewskiej. Louis skradł całą uwagę

Księżna Kate i książę William każdego roku przed Bożym Narodzeniem chwalą się rodzinnym zdjęciem, tym razem fotografia pojawiła się w internecie wcześniej.
Dominika Bielas
Kate i William z dziećmi
fot. ONS
To już tradycja, że każdego roku rodzina królewska przygotowuje kartkę świąteczną z Kate, Williamem i dziećmi. Pojawia się ona także w mediach społecznościowych wraz z życzeniami, w tym roku jednak kartka do sieci trafiła wcześniej. Trzeba przyznać, że prezentują się wspaniale, choć forma zdjęcia może zaskakiwać. 

Jak zwykła rodzina

Księżna Kate i książę William na świąteczną kartkę ponownie wybrali rodzinne zdjęcie, ale tym razem w nieformalnym stylu. Książę William siedzi na motocyklu z najmłodszym synem na kolanach, obok stoi Kate oraz George i Charlotte. Wszyscy ubrani są w letnie ubrania, więc zdjęcie prawdopodobnie było wykonane w lipcu w trakcie książęcych wakacji na prywatnej karaibskiej wyspie. W chwili, kiedy zrobiono fotografię, książę George miał 6 lat, księżniczka Charlotte miała 4 lata, a książę Louis rok. Oprócz zdjęcia na kartce znalazły się też proste życzenia: “Życzymy wam wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku”.
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.

Cztery pokolenia

Według magazynu „People”, w środę członek brytyjskich Royal Air Force udostępnił zdjęcie karty świątecznej na Twitterze i od tego czasu krąży w sieci. Zdjęcie to nadal nie pojawiło się na oficjalnych kanałach społecznościowych. Książę George i księżniczka Charlotte bardzo wyrośli i wyglądają nadzwyczaj dojrzale. Jednak nie wszystkim ten pomysł przypadł do gustu, komentujący wytknęli królewskiej rodzinie, że brakuje tu atmosfery świąt.

Pałac Buckingham opublikował za to zdjęcie, na którym widać przedstawicieli czterech pokoleń brytyjskiej rodziny królewskiej przygotowujących świąteczne puddingi w ramach inicjatywy „Together at Christmas” (Razem podczas Świąt), akcji poświęconej brytyjskim weteranom. Na zdjęciach wykonanych przez królewskiego fotografa Chrisa Jacksona widzimy królową Elżbietę II, księcia Walii Karola, księcia Cambridge Williama oraz jego syna, księcia George'a, którzy wspólnie przygotowują świąteczny pudding.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)


Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy