Angielski na wesoło

Reklama

Bezpłatne zajęcia angielskiego w IKEA Targówek

Nauka jest nudna!? – nigdy, gdy towarzyszy jej prawdziwa zabawa! Aby zachęcić dziecko do rozwoju wystarczy je odpowiednio zainteresować, a zdobyta w ten sposób wiedza pozostanie na długo w głowie malucha! Mając na uwadze naturalne predyspozycje dzieci, IKEA Targówek w każdą środę (15.05 – 05.06.2013 r.), w godz. 14.00-19.00 zaprasza na bezpłatne zabawy z językiem angielskim.

Okres przedszkolny i wczesnoszkolny to czas, kiedy dzieci posiadają niezwykłą zdolność do adaptowania języków, które je otaczają. Wprowadzenie w tym okresie rozwoju malucha języka obcego, w formie zabawy, pozwala dziecku w naturalny sposób przyswoić nowe słowa i zwroty. Z myślą o małych poliglotach, IKEA Targówek przygotowała bezpłatne zajęcia, które pozwolą zapoznać się z językiem angielskim.

W każdą środę (15.05-5.06.2013 r.) w Dziale Dziecięcym, w godz. 14.00-19.00, mali mieszkańcy Warszawy będą mogli wziąć udział w specjalnych zajęciach, które pozwolą odkryć w sobie nieznane dotąd zdolności językowe. Z pomocą rymowanek, piosenek i zabaw ruchowych, dzieci będą miały okazję poznać wiele przydatnych zwrotów, a także osłuchać się z językiem obcym. Wszystkie zajęcia podzielone zostały na części tematyczne, które będą dotyczyć m.in. części ciała, uczuć, emocji, kształtów, kolorów, jedzenia oraz domu.

Zobacz także

Bezpłatne zajęcia języka angielskiego dla dzieci odbywają się w środę: 15.05, 22.05, 29.05 oraz 5.06. br., w godzinach 14.00 – 19.00 w Dziale Dziecięcym, na I piętrze sklepu IKEA Targówek.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama