Podczas imprezy w hali Ergo Arena mali uczestnicy wydarzenia obejrzą swoje ulubione programy. Start o godz. 9:00.

Gościem specjalnym Festiwalu Wszystkich Dzieci został Elmo, popularny bohater kultowej serii o Muppetach, który zaprosi najmłodszych do swojego świata. W strefie „Kino Dzieciaka” przez 10 godzin będzie trwał maraton z bajkami, znanymi z anteny MiniMini+ i teleTOON+. Pokazane zostaną ulubione programy małych widzów, m.in.: „Detektyw Łodyga”, „Meme i przysłowia” oraz „Deserownia”.

Dzieci będą miały okazję pobawić się na największym w Polsce Halowym Placu Zabaw, przygotowanym specjalnie z okazji festiwalu. Znajdą się na nim takie atrakcje, jak: statki pirackie rodem z karaibskich mórz, wielkie dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny i baseny kulkowe. Powstaną specjalne strefy, w których będzie można jeździć elektrycznymi autami czy oddać się piłkarskim emocjom. Ponadto maluchy czeka spotkanie z klaunami i pokazy edukacyjne Szalonego Profesorka, dzięki czemu zabawa będzie przeplatać się z nauką.

Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do 19:00. Bilety w przedsprzedaży w cenie 35 zł można nabyć w kasach Ergo Arena, sklepach EMPiK oraz na ebilet.pl. W dniu imprezy koszt biletu to 40 zł (dla dwójki dzieci 50 zł w przedsprzedaży, w dniu imprezy 60 zł, a dla trójki odpowiednio 70 i 80 złotych).

FESTIWAL WSZYSTKICH DZIECI
Ergo Arena
sobota, 19 stycznia
godz. 9:00-19:00
BILETY: kasach Ergo Arena, sklepy EMPiK oraz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama