Dziękujemy za przepiękne wiersze dla mam. Czytając je, Redakcja była naprawdę wzruszona. Wszystkie są piękne, ale obdarować płytami możemy tylko 5 osób.
Oto lista zwycięzców:
1. gaja30
2. kosania
3. anulka102
4. wasylek
5. ajulitka
Przeczytaj nagrodzone wiersze »

Reklama

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych naszych konkursach.
Redakcja

Mama to osoba najważniejsza na świecie
- potrzebna, kochana, szczera i absolutnie niezastąpiona!
Jest przy nas codziennie, wspiera, pociesza, karci...
Nic nie jest w stanie oddać siły tej miłości.

Spróbuj wyrazić swoją wdzięczność i uczucia, jakimi darzysz swoją matkę, zamieszczając na naszym forum krótki wierszyk o mamie. Uwaga! Wiersz musi być koniecznie własnego autorstwa.

Do zdobycia 5 płyt "Mamo, I Love You" zawierających utwory o szczęściu, czułych gestach i oczywiście ukochanych mamach w wykonaniu takich gwiazd jak: Luis Armstrong, Elvis Presley, Nat King Cole, Jimmy Dean czy Marie O'Brien (więcej o płycie czytaj obok).

Zobacz także

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Kocham Cię Mamo" >>

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Kocham Cię Mamo" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najlepszych wierszy, których autorzy otrzymają płyty "Mamo, I Love You".
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 8 maja do 19 maja 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 20 maja 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.

Reklama

Sponsor nagród:

Reklama
Reklama
Reklama