Lista laureatów konkursu:
1. leneczkaz
2. aniafla
3. betitunia
4. Kasiołek
5. linkar6
6. rakastan
7. moniau
8. iwonka712
9. Ajda
10. gaskap
11. agula3
12. basiczek
13. Franka
14. Maciejka
15. laurence
Zobacz zdjęcia laureatów »

Reklama

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.
Redakcja

Za oknem piękna pogoda, która sprzyja rodzinnym wypadom. Nie ma więc na co czekać, spakujcie plecak, kocyk, zestaw piknikowy i ruszajcie na wielką majową wyprawę!

Zadanie konkursowe:
Zamieść na forum mamacafe.pl zdjęcie Waszej rodziny podczas majówki. Może to być zdjęcie zarówno z samej wyprawy majówkowej, jak również z przygotowań do niej.

Do zdobycia 15 atrakcyjnych nagród ufundowanych przez Mini Mini:
- 10 szt. plecaków
- 5 szt. pufek
Nagrody będą przyznawane losowo.

Zobacz także

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Rodzinna majówka" >>

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Rodzinna majówka" zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 15 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają nagrody ufundowane przez Mini Mini.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 24 kwietnia do 10 maja 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 13 maja 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi zdjęciami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.

Reklama

Sponsor nagród:

Reklama
Reklama
Reklama