Akademia Zdrowego Rozwoju Instytutu Pampers, w tym roku na swojej trasie, odwiedzi dodatkowo jedno miasto - Bielsko-Białą. Mieszkańcy Podbeskidzia, poprzez oddanie największej liczby głosów na stronie www.pampers.pl, już we wrześniu będą mieli szansę „spojrzeć na świat oczami dziecka”.

Reklama

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, Instytut Pampers postanowił dać im wybór. Mieszkańcy z pięciu polskich miast i ich okolic: Zamościa, Płocka, Rzeszowa, Tarnobrzega i Bielska-Białej, mieli szansę oddać głos na swoje miasto i zaprosić do niego wyjątkową akcję edukacyjną Instytutu Pampers - Akademię Zdrowego Rozwoju. Konkurs trwał od 19 czerwca do 3 lipca. W głosowaniu oddanych zostało blisko 7 000 głosów! Największą liczbę głosów udało się zdobyć Bielszczanom, którzy osiągnęli wynik 2 082 głosów. Dokładnie o 343 głosów mniej oddali mieszkańcy Płocka, zaraz za Płockiem uplasował się Rzeszów, z wynikiem 1174 oddanych głosów.

Domek Akademii odwiedzi zwycięskie miasto – Bielsko-Białą w dniach 19 i 20 września, dając rodzicom niepowtarzalną okazję do zgłębienia tajników fascynującego świata dziecka poprzez pryzmat pielęgnacji jego skóry. W domku Akademii rodzice mogą doświadczyć wyzwań świata maluszka, wchodząc na ogromny fotel, czy ucząc się chodzić przy pomocy rąk taty. Wizyta w Akademii to także niepowtarzalna okazja dla dorosłych do porozmawiania z ekspertami Instytutu Pampers, którzy doradzą i podpowiedzą, jak najlepiej wspierać rozwój dziecka na poszczególnych etapach rozwoju.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama