Oto lista laureatów konkursu:
1. evragiggs
2. walecka17
3. agnieszka_q
4. kasia1600
5. asia67
6. kasiakozmin
7. antalis
8. janiaD
9. izabelka22
10. enigma10

Reklama

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych naszych konkursach.
Redakcja

Wspomnienia z dzieciństwa żyją w myślach każdego z nas. Te dobre pielęgnujemy, zachowując głęboko w pamięci, by niejednokrotnie do nich powrócić. Z tak zgromadzonego kapitału czerpiemy siłę, życiową energię i zapewniamy odpowiednią równowagę.

Wspomnienia są dla nas źródłem przyjemności. Z dzieciństwa pamiętamy też smaki, które dodawały uroku radosnym chwilom. Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie marki Algida, co czwarty Polak z przyjemnymi chwilami w dzieciństwie łączy lody. Towarzyszyły one wielu beztroskim momentom i stały się elementem rzeczywistości, którą chcemy zachować w naszych sercach.

Jakie smaki pamiętasz z dzieciństwa? Jakie smaki wywołują najwspanialsze wspomnienia z tych czasów? Opowiedz o tym na naszym forum. Do zdobycia jeden z 10 zestawów ufundowanych przez Algidę: metalowa łyżeczka do lodów + książka z przepisami na desery lodowe.

Zobacz także

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Smaki dzieciństwa" >>

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Smaki dzieciństwa" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych wypowiedzi, których autorzy otrzymają zestawy nagród od Algidy.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 26 maja do 9 czerwca 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 12 czerwca 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.

Sponsor nagród:

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama