Autorki wybranych listów otrzymają laktator ręczny Philips AVENT oraz zestaw pojemników VIA do przechowywania pokarmu.

Reklama

Laktator ręczny Philips AVENT ISIS szybko i efektywnie odciąga pokarm. Stymuluje laktację i odciąga pokarm naśladując naturalny proces ssania dziecka. Miękka wkładka masująca stanowi ochronną poduszeczkę dla piersi, która w czasie odciągania pokarmu masuje pierś i pobudza laktację. Zaworek ssący jest delikatny i zapewnia stały wypływ mleka, naśladując naturalny proces ssania dziecka. Badania kliniczne potwierdziły, że laktator jest tak samo efektywny jak używane w szpitalach laktatory elektryczne.

Pojemniki do przechowywania pokarmu Philips AVENT VIA - jeden zestaw - wiele możliwości. VIA to uniwersalne i niewielkie pojemniki opracowane tak, aby zaspokajać potrzeby rosnącego dziecka. Umożliwia korzystanie z tego samego kubka do odciągania, przechowywania (zamrażania) i karmienia pokarmem. Wygodne w użyciu, łatwe do umycia, przeznaczone do wielokrotnego użytku. Można je również łączyć z laktatorem ISIS oraz ze smoczkiem do butelki i bezpośrednio z pojemnika karmić dziecko.

Łączna wartość jednego zestawu wynosi 254 zł.

Zobacz także


Nagrodzone mamy – te, które wzięły udział w trzeciej części konkursu, ale i te, które wezmą udział w kolejnych – będą się ubiegać o tytuł Debiut Roku!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama